סיכום אנליסטים: עזריאלי או מליסרון, RBC מאמינים בקלייקסופטוואר ו"תשואת יתר" לטאואר

נדב עבודי

מדד ת"א 25 עלה ב-0.7% ונסגר ברמת 1,232 נקודות - מרחק של 8.2% מרמת השיא שנרשמה בסוף אפריל האחרון. מדד ת"א 100 התחזק ב-0.7% ונסגר ברמת 1,113 נקודות.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

עזריאלי - ליגה בפני עצמה; מליסרון ברמת הסיכון הגבוהה ביותר

דש ברוקראז' סוקרים היום את סיכון החוב של חברות הנדל"ן המניב בישראל. למרות שרמת הסיכון הענפי של החברות דומה, קיימת שונות בין החברות אשר משפיעה על סיכון הענפי הייחודי של כל חברה וחברה.

קיימים הבדלי מינוף עצומים בין עזריאלי ל מליסרון מובילים את דש ברוקראז' להעריך את החוב של מליסרון ברמת סיכון גבוהה יותר – דומה לקבוצת A+.

>>> להמשך הסקירה

הדולר-שקל לאור המשבר היווני: רק חצייה של 3.55 תיתן לנו עמדה חיובית יציבה בזירה זו של שוק ההון

אנחת הרווחה, שרבים וטובים חשים לאחר הצבעת האמון שקיבלה ממשלת יוון, נראית מוזרה במקצת. בסופו של דבר, אושרה ממשלה שאמורה להביא עכשיו קיצוץ תקציבי של קרוב ל-25 מיליארד יורו (סכום עצום במונחי תקציב של מדינה בגודל של יוון), כאשר הרחובות כבר בוערים, וכאשר הקיצוצים האלה יבואו מהקטנת כוח העבודה הציבורי, והפרטה של נכסי המדינה.

>>> להמשך הסקירה

RBC מאמינים ביכולת הביצוע של חברת קלייקסופטוואר

לאחר יום האנליסטים של קלייקסופטוואר (CKSW) ופגישה עם הנהלת החברה האנליסט דניאל מירון מ- RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן, הוציא עידכון בו הוא אומר כי הוא מאמין ביכולת הביצוע של החברה והוא מעודד ממיצובה בשוק ומהמבט והפונטנציאל ארוך הטווח.

ב-RBC חוזרים על דירוג "תשואת יתר" ומחיר יעד של 12 דולר.

>>> להמשך הסקירה

אופנהיימר על טאואר: מחיר יעד של 1.5 דולר למניה - אפסייד של 30%

אנליסטים של בית השקעות אופנהיימר מתחילים לסקר את מניית יצרנית השבבים ממגדל העמק, טאואר , ומקנים לה המלצת "תשואת יתר". באופנהיימר סבורים כי המניה צפויה להגיע לרמת 1.5 דולר תוך שנה עד שנה וחצי - 30% מעל למחירה בשוק כיום.

>>> להמשך הסקירה

ברננקי עשה את שלו, עכשיו תורו של הממשל האמריקאי

תוכנית רכישות האג"ח מסתיימת בקרוב - כיצד יושפע מכך שוק האג"ח האמריקאי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker