השלד בי קונטקט פירסם תשקיף לקראת גיוס 13.5 מיליון שקל

החברה מיזגה לתוכה את פעילות ריל אמג'ינג, המפתחת מכשיר בלתי חודרני לאבחון סרטן השד

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלי אפלברג
שלי אפלברג

בי קונטקט, אשר מיזגה לתוכה את פעילות ריל אימגי'נג, מעוניינת לגייס 13.5 מיליון שקל בבורסה בתל אביב. החברה פירסמה תשקיף על פיו היא מציעה 360 אלף יחידות המורכבות ממניות ואופציות, במחיר של 37.5 שקל ליחידה. בסוף מאי השלימה החברה את רכישת 93% מחברת ריל אימג'ינג, המספקת פתרונות לגילוי מוקדם של סרטן השד. כמו כן, התקשרה החברה עם שאר בעלי המניות כדי לרכוש את שאר האחוזים (7%) אשר היו חלק מעסקת הרכישה.

ניירות החברה נמצאים ברשימת השימור של הבורסה, והמניה טרם הגיבה היום להודעה. כיום מחזיק הציבור כ-6 מיליון שקל מהון המניות של החברה, בשעה שעל מנת לחזור לרשימה הרגילה של המניות הנסחרות, החברה צריכה להיסחר לפי שווי של 7 מיליון שקל. תנאי נוסף הוא שהונה העצמי של החברה יעמוד על 4 מיליון שקל. נכון לעכשיו, לחברה גירעון של 1.5 מיליון שקל בסעיף זה.

חברת ריל אימג'ינג פיתחה מערכת הפועלת לגילוי מוקדם של סרטן השד ללא קרינה מייננת (רנטגן), כאב, תופעות לוואי או חדירה לגוף הנבדק. צילום הנבדקות נעשה באמצעות מצלמות רגילות ומצלמות אינפרה אדום, אשר אוחדו לראש אופטי אחד. הראש האופטי בונה מודל תלת ממדי של גוף האישה לטובת גילוי הסרטן.

החברה מקווה כי בעזרת המכשיר יוכלו הנשים, שכיום נשלחות לביופסיה כואבת וחודרנית בתכיפות, לעבור צילום ולקבל חיווי על מצבן הרפואי. החברה החלה במהלך קבלת אישורים רגולטורים לשיווק המערכת בארה"ב ובאירופה, ומקווה להתחיל במכירות ראשוניות של המכשיר בשנת 2012.

בינואר הקנו לחברה ההערכות הגסות בשוק שווי של כ-100-150 מיליון שקל. החברה אף ניסתה לצאת להנפקה, אך התחרטה והחליטה להיכנס לבורסה באמצעות השלד בי קונטקט. מהתשקיף עולה כי ריל אימג'נג השקיעה כ-32 מיליון שקל במחקר ופיתוח.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker