מניית ITGI קופצת ב-8% עקב שתי השתלות מוצלחות שבוצעו בסטנט שייצרה החברה

הסנטנט שימש את הרופאים בשני ניתוחי מוח מצילי חיים בגרמניה

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו בפייסבוק

מניית ITGI קופצת כעת בכ-8% בבורסה בעקבות פרסום על שימוש מוצלח בסטנט שייצרה החברה בניתוחי מוח בגרמניה. ITGI מפתחחת, מייצרת ומשווקת סטנטים ייחודים המצופים ברקמה מהחי לשימוש בכלי דם של הלב. בשני המקרים השותלו הסטנטים על מנת לטפל במפרצת שנתגלתה במוח לאחר שטיפולים אחרים הקיימים בשוק לא נתנו מענה לפתרון הבעיה.

הניתוח הראשון בוצע בבית חולים בדיסלדורף בנער בן 14 שסבל ממפרצת במוח. לאחר ששתי פרצדורות עם סנטנטם אחרים לא עזרו בפתרון הבעיה, סטנטס ה- AneuGraft של ITGI הצליח לטפל במפרצת ולסגור אותה לחלוטין.

הניתוח השני בוצע בבית חולים באסן בידי ד"ר רנה שאפוט, מומחה עולמי בתחום צינתור מוח. גם במקרה זה נכשלו בעבר פרוצדורות קודמות לסגירת המפרצת ,אך הסנטנט של ITGI הצליח לטפל ב מפרצת באופן מושלמת, לפי פרסומי החברה היום.

עוד דיווחה החברה כי שני החולים שוחררו חזרה לבתיהם ואינם סובלים מחסר נוירולוגי בעקבות המפרצת.

ישראל שרייבר, מנכ"ל חברת ITGI, ציין כי "טכנולוגית החברה החדשנית מוכיחה את עצמה פעם נוספת במקרים בהם אין בשוק פתרון יעיל המטפל במפרצות במוח בצורה מיידית ומוחלטת. אנו שמחים שהבשורה על טכנולוגיית החברה הולכת ומתפשטת ויותר רופאים פונים אלינו לטיפול במקרים קשים. כל מקרה שמתבצע בעזרת הסטנט שלנו, נוסף למאגר המידע הקליני של החברה, שיסייע לנו בהמשך הדרך בפעילות הרגולטורית שלנו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker