ערן אזרן

קבוצת מנרב , שבשליטת אברהם קוזניצקי, ממשיכה להרחיב את פעילותה בתחומי הבנייה והניהול ההנדסי. החברה דיווחה היום (ג') כי החברה הבת, מנרב הנדסה ובניין (100%), זכתה בשני מכרזי ביצוע בתמורה כוללת של כ-318 מיליון שקל.

החברה תקים עבור אוניברסיטת בן גוריון בנגב מעונות סטודנטים, בהיקף של 580 יחידות דיור, שייבנו ב-14 מבנים בני חמש קומות כל אחד, בשטח כולל של כ-33 אלף מ"ר, בתמורה כוללת של כ-188 מיליון שקל. הפרויקט יכלול גם ביצוע עבודות תשתית, פיתוח והקמת שטחי מסחר נלווים. משך ביצוע העבודות הינו כשנתיים וחצי ממועד קבלת היתר הבניה.

זהו איננו פרויקט המעונות הראשון אותו מבצעת החברה. לפני כשנה החלה מנרב הנדסה בהקמת מעונות הסטודנטים במרכז הבינתחומי בהרצליה - 750 חדרים בשלושה מגדלים בני 13 קומות - וכן בהקמת מעונות סטודנטים נוספים בבעלות פרטית בבאר שבע.

עוד דיווחה החברה כי תקים קמפוס משרדים ותעשייה עבור החברות אפריקה נכסים ומכון ויצמן, בפארק ויצמן למדע בנס ציונה, בשטח בנוי של כ-16 אלף מ"ר, וכן חניון תת קרקעי בשני מפלסים בשטח של כ-28 אלף מ"ר, בתמורה לכ-130 מיליון שקל. משך הקמת הקמפוס צפוי להיארך כשנתיים וחצי.

בשנה האחרונה, ביצעה קבוצת מנרב שינויים ארגוניים וניהוליים במגזר הביצוע, שהתבטאו במעבר לרווח מגזרי במחצית הראשונה של 2018. כמו כן, מתחילת 2018 נכנס לחברה צבר פרויקטים מסקטור הביצוע בהיקף כולל של כ-750 מיליון שקל.  

מנרב אחזקות נוסדה בשנת 1969 על ידי קוזניצקי, המכהן כיו"ר. עיקר פעילותה של החברה הוא בענף הנדל"ן – ובכלל זאת: ייזום פרויקטים לבנייה למגורים (באמצעות החברה הבת הציבורית מנרב פרויקטים); זכיינות בשיטת B.O.T, ביצוע עבודות קבלניות לבנייה ותשתיות במגזר הציבורי, העסקי והפרטי, השכרה וניהול נכסים מניבים, וכן פעילות נדל"ן יזמי ומניב בארה"ב. מנכ"ל החברה הוא פיני דקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker