מנכ"ל בית ההשקעות אי.בי.אי עדו קוק מסיים את תפקידו

דייב לובצקי יחליפו בתחילת 2019 ■ קוק ימשיך להיות מעורב בפעילות החברה והוא צפוי להתמנות לסגן יו"ר הדירקטוריון וימשיך בתפקידיו כיו"ר הדירקטוריונים של חבר הבורסה וחברת הנאמנויות של הקבוצה

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
עדו קוק, מנכ"ל אי.בי.אי בית השקעות
עדו קוק, מנכ"ל אי.בי.אי בית השקעותצילום: עופר וקנין

בית ההשקעות אי.בי.אי הודיע הבוקר (ג') כי מנכ"ל החברה עדו קוק הודיע על כוונתו לסיים את תפקידו כמנכ"ל אי.בי.אי לאחר קדנציה בת שבע שנים. קוק ימשיך להיות מעורב בפעילות החברה והוא צפוי להתמנות לסגן יו"ר הדירקטוריון וימשיך בתפקידיו כיו"ר הדירקטוריונים של חבר הבורסה וחברת הנאמנויות של הקבוצה. כמחליפו עתיד להתמנות דייב לובצקי.

לובצקי משמש כיו"ר פעיל של אי.בי.אי אמבן וזאת לצד פעילותו כשותף המוביל בפיתוח מוצרי השקעה ייחודיים. קודם לכן שימש במשך 6 שנים כמנכ"ל אי.בי.אי אמבן - חברת ניהול התיקים של הקבוצה. השינויים אמורים להיכנס לתוקף בתחילת 2019

קוק מסר: "אחרי 7 שנים בתפקיד מנכ"ל החברה, שנים מלאות בעשיה ובצמיחה, החלטתי לסיים את תפקידי הנוכחי, ולהמשיך ולתרום לשגשוג החברה בתפקיד של דירקטור. בשנים האחרונות הבשילו אצלנו תהליכים ארוכי טווח, המהווים בסיס להתפתחות העתידית של החברה: מיזוג חברת הגמל עם הלמן אלדובי, הרחבה משמעותית של זרוע החיסכון ארוך הטווח של הקבוצה וכניסה לעולם הפנסיה; רכישת תמיר פישמן ניהול אופציות הפכה אותנו למובילי שוק בתחום שירותי הנאמנות והאופציות לעובדים; קרנות הנאמנות שלנו הובילו השנה את הגיוסים עם גיוס של 3.5 מיליארד שקל ב-2018, מתוכם 400 מיליון שקל בקרן טכנולוגיה עילית - הקרן היחידה שעמדה ביעד הגיוס של האוצר; הקמנו חטיבה של מכשירי השקעה אלטרנטיביים ותוך 3 שנים היא מנהלת כ- 2 מיליארד aek במגוון קרנות השקעה; מיזוג חבר הבורסה של מגדל שוקי הון לתוך חבר הבורסה שלנו שימר את מעמדנו כחבר בורסה מוביל".

קוק הוסיף: "החברה נמצאת היום במקום מצוין, עם סל מוצרים אטרקטיבי, מגוון וייחודי, ועם הון אנושי פנטסטי שהוא המפתח העיקרי להצלחה. אני מסיים את התפקיד בתחושת סיפוק וגאווה, יש עוד המון עבודה ואני סמוך ובטוח שאין מתאים מדייב לקחת את החברה מכאן יחד עם הצוות הניהולי המעולה ולהעלות אותה לשיאים חדשים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker