סיכום אנליסטים: אגרות חוב להמרה, כיוון היורו אינו ברור, מלאנוקס וצ'ק פוינט

נדב עבודי
שתפו בפייסבוק

בתגובה לאירועים, רשמו המדדים המובילים ירידות שנחלשו ככל שהתקרבה שעת הסגירה. מדד ת"א 25 ות"א 100 הגדילו לעשות כשסיימו אף בעלייה קלה של עד 0.2%. ת"א 25 רשם תשואה שלילית של 7.2%, ובחודש מאי לבדו השיל המדד 3.1%.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

אגרות חוב להמרה - חשיפה לשוק המניות עם רצפת ביטחון

זה זמן רב ששוק המניות נע במתינות על רצועת 1230-1330 נקודות מדד. העצבנות בשוק ההון עולה וכל הודעה או שמועה מצד החברות הנסחרות בבורסה גוררת אחריה תגובה חריפה ולעיתים מוגזמת בשערי המניות.

>>> להמשך הסקירה

IBI על כלכלית ירושלים: "שיפור ניכר בכל הפרמטרים ברבעון - החברה בעמדת זינוק"

"תוצאות הרבעון הראשון של כלכלית ירושלים מצביעות על שיפור ניכר ביחס לתקופה המקבילה", אומר היום שי ליפמן, אנליסט בבית ההשקעות IBI. בבית ההשקעות ממשיכים להחזיק בהמלצת קנייה לחברה ומעדכנים את מחיר היעד ל-47 שקל למנייה - ירידה של 4% בהשוואה למחיר היעד הקודם. "להערכתנו החברה נמצאת בעמדת זינוק טובה לאחר שנתיים לא קלות בה הקטינה את מצבת ההתחייבויות שלה ומימשה נכסים", אומר ליפמן.

>>> להמשך הסקירה

פריקו: כדאי ליצואנים להגן על החשיפה שלהם ליורו - הכיוון שלו אינו ברור

המסחר בצמד המטבעות - יורו/ שקל מורכב משני רכיבים. זהו בעצם שער מוצלב הנגזר משער היורו מול הדולר ושער הדולר מול השקל. חברות (יצואנים) החשופות להיחלשות היורו אל מול השקל מוצאות עצמן כיום ברמות שערי חליפין סביב 4.91 שקלים ליורו.

>>> להמשך הסקירה

בהראל פיננסים מעלים את מחיר היעד של מלאנוקס ל-35 דולר בעקבות יום המשקיעים

בהראל פיננסים חוזרים על המלצת ה'קנייה' על רקע פוטנציאל צמיחה גבוה לטווח הארוך. המודל הפיננסי לשנתיים הקרובות נותר ללא שינוי.

>>> להמשך הסקירה

מריל לינץ' מעלים את מחיר היעד של צ'ק פוינט מ-55 ל-59 דולר

בעקבות כנס הטכנולוגיה שקיים בית ההשקעות מריל לינץ' בסוף השבוע שעבר, ולאור דבריו של מנהל קשרי המשקיעים של צ'ק פוינט קיפ מיינצר במהלך הכנס, החליטו האנליסטים של מריל לינץ' להעלות את מחיר היעד של צ'ק פוינט ב-4 דולרים, מ-55 דולר הקרוב למחיר המניה הנוכחי, ל-59 דולר. עם זאת, במריל לינץ' שומרים על המלצת "נייטראלי" על המניה.

>>> להמשך הסקירה

הדרך הנוחה להיחשף למניות ענף הבריאות

מחקרים מראים שאנשים בסערת רגשות נוטים לקבל החלטות כלכליות לא רציונליות.

מנהלי השקעות: "אין סיבה לפניקה; בשוק חסרים קונים וזה יכול להשתנות"

יום הנכסה נדחה, אבל בלידר שוקי הון מציינים כי הסיכון עלה גם לנוכח הרגישות עם הפלסטינים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker