יצרנית מוצרי השקילה מאזני שקל תעביר את פעילות הייצור שלה לסין

החברה הבת של טכנופלס מייצרת מערכות שקילה דיגיטליות; תנסה להוזיל עלויות ייצור ולהכנס לשוק הסיני

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלי אפלברג
שלי אפלברג

חברת ההשקעות טכנופלס, המנוהלת על ידי חן כץ, תחל בהקמת מפעל בסין עבור החברה הבת מאזני שקל, במטרה לייצר ולהרכיב את מוצריה בעלויות נמוכות.

מאזני שקל הינה חברת פורטפוליו של טכנופלס, המוחזקת ב-37.5% בהון ובכ-49% בדילול מלא, ומייצרת מערכות שקילה דיגיטליות לשיומשים שונים.

חן כץ, מנכ"ל טכנופלס, ציין כי "הכניסה לסין מתבקשת, היות שמדובר בשוק אינסופי המהווה הזדמנות יוצאת מן הכלל לחברה, גם בהיבט של הוזלת עלויות הייצור, אך בעיקר בהיבט של הגדלת היקפי הפעילות. לצורך הקמת הפעילות חברנו לקרן אינפיניטי, מבעלי השליטה בטכנופלס, שהינה בעלת ידע רב, קשרים ענפים וניסיון עסקי בשוק הסיני".

החברה שכרה כ-2,500 מ"ר באזור התעשייה של העיר Ningbo בסין וגייסה צוות הנהלה. בשלב הראשון מתכוונת מאזני שקל לייצר ולהרכיב את מוצריה בסין, ובשלב השני תחבור החברה לקרן אינפיניטי ישראל-סין, הפועלת בשוק הסיני, ובכוונתה להקים שותפויות אסטרטגיות עם חברות מקומיות לצורך מכירת מוצרי מאזני שקל בשוק הסיני.

באחרונה הודיעה מאזני שקל כי קיבלה הזמנה ראשונית בהיקף של 500 אלף שקל מחברת Atom Medical היפנית, המשווקת ומוכרת אינקובטורים רפואיים בכ-90 מדינות. בנוסף לעסקה עם Atom, מאזני שקל מספקת מערכות שקילה דיגיטליות, המותקנות בעמדות לתשלום עצמי, לחברת Fujitsu היפנית. הנהלת מאזני שקל מעריכה כי שתי העסקות עשויות להניב הכנסות שנתיות בהיקפים של מספר מיליוני דולרים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker