10,000 דולר בחודש ואופציות: אהוד ברק מונה ליו"ר חברת קנאביס - שמזנקת בבורסה

אינטרקיור מחזיקה בבעלות המלאה בחברת קנדוק, שהיא בעלת רישיון פעיל לכל שרשרת הערך של הקנאביס הרפואי ■ ברק: "לקנאביס הרפואי פוטנציאל מוכח לסייע ולשפר את חייהם של חולים רבים ברחבי העולם"

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אהוד ברק
אהוד ברקצילום: עופר וקנין

חברת אינטרקיור , שמשקיעה בחברות ביומד, מינתה את אהוד ברק ליו"ר פעיל של הדירקטוריון. אינטרקיור פועלת לשינוי שמה לקנדוק פארמה. במסגרת תפקידו, ברק יוביל את אסטרטגיית הצמיחה הגלובלית ופיתוח העסקים הבינלאומי של החברה בהיקף 40 שעות חודשיות. ברק יקבל שכר בעלות של 10,000 דולר לחודש, ויהיה זכאי לאופציות בהיקף של כ-5% מהחברה במחיר מימוש ממוצע של 320 אגורות למניה, המגלם פרמיה של כ-60% על מחיר המניה בבורסה.

ברק אמר: "אני שמח להצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של החברה. לקנאביס הרפואי פוטנציאל מוכח לסייע ולשפר את חייהם של חולים רבים ברחבי העולם, ומדינות מערביות מרכזיות אימצו ומאמצות אותו כטיפול רפואי מוכר. החברה ממוצבת היטב לפריצה לשווקים אלו. בכוונתי להוביל את אסטרטגיית הצמיחה הבינלאומית של החברה ולקחת חלק פעיל בפיתוח העסקי שלה מתוך מטרה להפוך את קנדוק פארמה למובילה עולמית בתחומה".

אינטרקיור, שבוחנת רישום למסחר או הנפקה בנאסד"ק, מחזיקה בבעלות המלאה בחברת קנדוק, שהיא בעלת רישיון פעיל לכל שרשרת הערך של הקנאביס הרפואי. קנדוק עוסקת בעשר שנים במחקר, טיפוח, גידול ושיווק קנאביס רפואי לאלפי מטופלים במגוון התוויות המאושרות על ידי משרד הבריאות, ובעלת שיתופי פעולה בארץ ובחו"ל.

החברה פועלת תחת התקינה החדשה המחמירה, IMC-GAP, המאפשרת לה לספק מוצרי קנאביס גם בבתי מרקחת וכוללת את עמידתה בדרישות ההסדרה החדשה והמתוכננת של משרד הבריאות ליצוא מוצרי קנאביס רפואי מישראל.

מהירים ובלי קשקושים - חפשו TheMarker בטלגרם (להורדה באנדרואיד, להורדה באייפון)

בשלוש השנים האחרונות מציגה קנדוק צמיחה עקבית בהכנסותיה תוך שמירה על רווחיות תפעולית. שוק הקנאביס העולמי מתפתח בקצב מהיר ובהתאם לתחזיות האו"ם הוא צפוי להגיע לכ-150 מיליארד דולר בשנים הקרובות. לאור ההתפתחויות האחרונות בשווקים וביניהם האסדרה החוקית של הקנאביס הרפואי במדינות מערביות מרכזיות, החברה בוחנת רישום למסחר או הנפקה בבורסת הנאסד"ק או בורסה ראשית אחרת בארה"ב.

אינטרקיור מחזיקה גם ב-17.25% בריגנרה, העוסקת במחקר ופיתוח תרופות מקור חדשניות ונמצאת בניסוי שלב 3 במחלת עיניים וניסוי שלב 2 באלצהיימר. בנוסף מחזיקה אינטרקיור כ-9.3% בנובלוס, המפתחת טכנולוגיה חדשנית המיועדת לשפר את תוצאות הטיפול בחולי סרטן, מסוגים שונים, תוך שימוש בתרופות ביולוגיות ממוקדות. לאחרונה הודיעה נובלוס כי דירקטוריון נובלוס אישר את מיזוגה עם חברת CGI הנסחרת.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום