מגל "כובשת" את אבטחת משחקי גביע אפריקה בכדורגל שיתקיימו ב-2012

החברה תספק מערכת אבטחה למשחקים בעלות של 35.5 מיליון דולר

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

מגל מערכות חתמה על חוזה בשווי 35.5  מיליון דולר בעבורו תספק מערכת אבטחה למשחקי הגביע האפריקאי שיערכו בינואר 2012. המערכת תאבטח את אזור האצטדיון והכפרים האולימפיים של כלל הקבוצות המשתתפות.

מגל ענתה על כל הדרישות שהציגו הגופים המטפלים במשחקי הגביע והתחייבה להתקין את המערכות עד סוף שנת 2011, על מנת שתוכל להתחיל להפעילה במשחקים בינואר 2012.

כחלק בלתי נפרד מהחוזה, החברה תקים צוות של 10-5 אנשים אשר יתמוך בתפעול המערכת וימנע תקלות בזמן המשחקים.

פתרונות מגל כוללות מערכות אבטחה מרושתות למספר מרכזי שליטה. באמצעות מערכת מתקדמת לפיקוד ושליטה, מרכז הבקרה הראשי יכול  לשלוט על מספר מרכזים קטנים מאזור אחד.

מגל משלבת מספר מערכות אבטחה ביניהם גדר חכמה בעלת יכולת איכון מדויק של חודרים,  טלוויזיה במעגל סגור עם מצלמות מעקב מתוחכמות בעלות יכולת ניתוח אוטומטי של וידאו. בנוסף ישולבו מרכיבי אבטחה כגון שערים עם בקרת כניסה, מכשירי שיקוף (רנטגן) עבור המבקרים, מערכות אינטרקום וכריזה.

"האלגוריתמים שפועלים על תמונת הוידיאו יודעים לנתח את המידע החזותי שמתקבל באופן שיתאפשר ליושב בחדר הבקרה לראות האם מדובר בפעילות חריגה או שגרתית.  האלגוריתמים מנתחים את  התנועה ומבצעים אנליזה המאפשרת להתמקד בתנועות החשודות", אמר איתן ליבנה, נשיא ומנכ"ל מגל מערכות.

יעקב פרי, יו"ר מגל מערכות אמר כי "הפרויקט הינו קרש קפיצה לצמיחתה של מגל. חדירתה של החברה לתחום אבטחת אירועי ספורט מרכזיים היא הזדמנות משמעותית."

ליבנה, הוסיף כי "ניסיונה הרב של מגל בפרויקטים דומים, שבוצעו בלמעלה מ-80 מדינות ברחבי העולם, מאפשר מימוש מהיר של הפרויקט, שהינו ללא ספק הגדול ביותר שבוצע אי פעם על ידה. החברה פעילה בין היתר במזרח אסיה ודרום אמריקה וביצע כבר מספר פרויקטים בשדות תעופה שונים בעולם.

מגל מערכות מספקת  פתרונות  לעולם האבטחה, הבטיחות וניהול אתרים בלמעלה מ-80 מדינות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker