סיכום אנליסטים: דש מעלים המלצה לאורמת טכנולוגיות, מניית סמסונג ב-200 מילה והחשיבות שבמסחר על פי תכנית

נדב עבודי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
נדב עבודי

לאחר תקופה לא קצרה של מימושים, נפתח הבוקר המסחר השבועי באחד העם בעליות שערים על רקע המגמה החיובית בסוף השבוע בארה"ב ובאירופה. במהלך המסחר התחזק מדד ת"א 25 ב-0.9% ונסגר ברמה של 1,250 נקודות ומדד ת”א 100 לגרף ניתוח טכני ת"א 100 מוסיף 1% לרמה של 1,138 נקודות.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

דש ברוקראז' מעלים המלצה לאורמת טכנולוגיות תוך הורדת מחיר יעד ל-32 דולר

בעקבות הירידה במחירי המניות דש ברוקראז' מעלים את המלצתם לאורמת טכנולוגיות מ"תשואת יתר" ל"קנייה" אך מורידים את מחיר היעד לכ-32 דולר, ואת המלצתם לאורמת תעשיות מ"תשואת שוק" ל"תשואת יתר" והורדת מחיר היעד ל-28 שקלים.

אמיר פוסטר, אנליסט כימיה ואנרגיה בדש ברוקראז' אמר היום: "לדעתנו הירידות במחירי מניות אורמת היו מוגזמות, ונבעו בעיקר מאירועי הטווח הקצר, ללא קשר לפוטנציאל ארוך הטווח הטמון בפעילות החברה."

>>> להמשך הסקירה

עדי סקופ מ-IBI: "הבינלאומי יציג דו"חות טובים ואילו דיסקונט יציג תוצאות חלשות. אין לצפות לדיווידנד בדיסקונט ב-2011"

בנק דיסקונט ובנק הבינלאומי יפרסמו ביום שלישי 31.5.11 דו"חות כספיים לרבעון הראשון 2011. "להערכתנו, הדוחות של דיסקונט יהיו חלשים ושל הבינלאומי טובים", אומר עדי סקופ, אנליסט בית ההשקעות IBI.

הדו"ח של דיסקונט ידגיש פעם נוספת את החשיבות בחתירה להסכם כולל עם ועד העובדים וגיבוש סופי לתוכנית האסטרטגית לשנים הקרובות. בבינלאומי יתחילו לקצור את פירות איחוד מערכות המחשוב.

>>> להמשך הסקירה

החשיבות שבמסחר על פי תכנית

כדי להצליח במסחר בבורסה דרושים מספר תנאים. התנאי הראשון והברור מאליו הוא חיזוי נכון. כאשר אנו מצליחים לחזות את ההתנהגות העתידית, אנו יכולים לנצל אותה לעשיית רווחים. ללא תחזית המבוצעת על בסיס כלכלי או טכני נגשש כמו עיוורים באפלה.

תכנית מסחר היא כלי שבעזרתו אנו יכולים להתמודד טוב יותר עם פסיכולוגיה והרגשות הנלווים לתהליך קבלת ההחלטות.

>>> להמשך הכתבה

מטלוויזיית שחור-לבן לענק תעשייה גלובלי

מניית סמסונג ב-200 מילה

משבר והזדמנות: האם הצונאמי יעורר את הכלכלה הרדומה של יפן?

כלכלת יפן תקועה במקום כבר 20 שנה; הצמיחה מדשדשת, האוכלוסייה מזדקנת - והדור הצעיר איבד את החשק; האם דווקא האסון שפקד את המדינה יחלץ אותה מהתרדמת?

>>> לכתבה המלאה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker