טלרד נטוורקס: חוזה של כ-22 מיליון דולר להקמת רשת תקשורת אינטרנט בארה"ב

במסגרת ההסכם, תקים טלרד כ-800 תחנות תקשורת, שאמור לספק שירותי אינטרנט לכ-70 אלף לקוחות קצה ■ הפרויקט יתפרש על פני תקופה של חמש שנים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
משרדי טלרד
משרדי טלרדצילום: זאב שטרן

טלרד נטוורקס , בשליטתה של קרן פורטיסימו, זכתה בפרויקט חדש בשוק האמריקאי: החברה דיווחה כי תקים תקשורת אינטרנט בפס רחב עבור אחד המפעילים בצפון ארה"ב באזורים בהם התקשורת מוגבלת.

טלרד תקים כ-800 תחנות תקשורת, שאמור לספק שירותי אינטרנט לכ-70 אלף לקוחות קצה. סכום הפרויקט מוערך בכ-22 מיליון דולר, ויתפרש על פני תקופה של חמש שנים.

החברה, שנסחרת לפי שווי של כ-150 מיליון שקל, פועלת בשני מגזרי פעילות עיקריים - אספקת פתרונות תקשורת למפעילי תקשורת, והקמת תשתיות תקשורת ו-IT. החברה, המנוהלת על ידי רן בוקשפן, מעסיקה כיום כ-900 עובדים בישראל וברחבי העולם, כשעיקר הכנסותיה נובעות מהפעילות בצפון אמריקה, בדרום אמריקה ובישראל.

במסגרת הפעילות הבינלאומית של החברה, היא זכתה בשנה האחרונה בפרויקטים שונים, בין היתר, בסנגל, פרו, צ'ילה וחוף השנהב. בשוק בארה"ב, שהוא מהשווקים המרכזיים של טלרד, הסתמנה בשנה האחרונה האטה בפרויקטים, בעקבות עיכוב בתוכנית הקצאת התדרים החדשה על ידי רשות התקשורת האמריקאית (FCC).

בשוק הישראלי דיווחה החברה לאחרונה על זכייה בפרויקטים בתחום הערים החכמות, שבמסגרתו היא נבחרה להקים מערכות טלוויזיה במעגל סגור, מערכות שליטה ובקרה, פריסת תשתיות תקשורת וסיבים אופטיים עבור העיריות של הרצליה ובאר יעקב, באמצעות חברת הבת מגלקום.

טלרד השלימה בחודש מאי 2017 הנפקת מניות ראשונה בבורסה בתל אביב, במסגרתה גייסה כ-75 מיליון שקל נטו. עם זאת, ההנפקה נחשבת לאחרת הגרועות של 2017, לאחר שמניית טלרד איבדה כ-50% מאז הגיוס.

בוקשפן התייחס לחוזה החדש בארה"ב, ואמר כי "הזכייה בפרויקט היא המשמעותית והגדולה ביותר עבור טלרד בתחום המוצרים בטכנולוגיית LTE בשנים האחרונות, ומבטיחה לחברה עוגן משמעותי בשוק העולמי בכלל ובשוק האמריקאי בפרט. בפעם הראשונה, טלרד צפויה להיות מעורבת בתהליך הקצאת התדרים מול הרגולטור האמריקאי עבור הלקוח. הזכייה מחזקת את נוכחותנו בשוק האמריקאי, שמתחילת השנה הסתמנה בו מגמה של עיכוב פרויקטים, בין היתר בעקבות סוגיית מערכת הקצאת התדרים החדשה המיושמת על ידי הרגולטור".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker