מבוכה למנורה מבטחים: שלחה ללקוחות ברכות שנה טובה ובילבלה בין שמות הנמענים

החברה שלחה בערב ראש השנה ברכה בהודעה ללקוחותיה, אך שמות הנמענים היו שגויים ■ הטעות מעוררת תהיות על איכות ניהול המידע בחברה שמנהלת את קרן הפנסיה הגדולה בישראל ■ החברה שלחה ללקוחות הודעת התנצלות

נועם בר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מנכ"ל מנורה מבטחים יהודה בן אסאייג
מנכ"ל מנורה מבטחים יהודה בן אסאייגצילום: עופר וקנין

חברת הביטוח מנורה מבטחים בילבלה בין לקוחותיה בברכות שנה טובה ששלחה להם לרגל ראש השנה.

החברה רצתה להפתיע לקוחות מיוחדים שהיא חפצה ביקרם עם ברכת שנה טובה מיוחדת לקראת השנה החדשה ששלחה כהודעת SMS למכשירי הסלולר שלהם, אך טעתה בין הלקוחות בצורה שמעוררת תהיות על איכות הניהול של מערכות המידע בחברה וטעויות אפשריות בהן.

כך למשל, לקוח בשם דוד כהן קיבל שנה טובה שפנתה אליו בשם של לקוחה אחרת של מנורה מבטחים ששמה לימור יפעת. מעבר לטעות המביכה, ההודעות חשפו בפני הלקוחות שמות של לקוחות אחרים בחברה.

בהמשך הבינו במנורה מבטחים שבילבלו בין מספרי הסלולר של לקוחות החברה לבין שמותיהם, ושלחו לכולם הודעת התנצלות כללית. "תהיו בטוחים שאנחנו יודעים גם להתנצל. בחלק מהברכות ששלחנו לשנה החדשה, חל שיבוש בשם הנמען. אז אם התבלבלנו, סליחה מכל הלב. מאחלים לכם שנה טובה! מנורה מבטחים", נכתב בהודעה.

במנורה מבטחים טוענים שברכת השנה טובה נשלחה לכמה אלפים של לקוחות ספציפיים שנבחרו מתוך מאות אלפי הלקוחות של החברה, מה שעשוי לעורר תהיה גדולה יותר על הטעות, מכיוון שמדובר בהיקף מצומצם מאוד של לקוחות להם נשלחה הברכה.

עם זאת, במנורה מבטחים מנסים להרגיע וטוענים שהבעיה אינה קשורה למערכות הליבה של החברה, ולכן היא לא משקפת אפשרות לבלבול ובעיות בנתוני הפנסיה והביטוח של לקוחות החברה.

ממנורה מבטחים נמסר בתגובה: "במסגרת ברכת החג שנשלחה ללקוחות החברה חלה טעות טכנית במשלוח קובץ הברכה לחלק מהלקוחות. מיד עם היוודע דבר הטעות, שלחה החברה הודעת התנצלות ללקוחות. חשוב להדגיש כי בפרטי ההודעה הופיע רק השם הפרטי של העמית, ללא פרטי זיהוי נוספים ו/או זכויות העמית בקרן. אנו מאחלים שנה טובה ללקוחות מנורה מבטחים ולבית ישראל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker