מישורים מתרחבת במיאמי: רוכשת חניון מסחרי ב-18 מיליון דולר

חברת הנדל"ן רכשה מבנה של שבע קומות, הכולל כ-750 מקומות חניה ושוכן על מגרש בשטח של כ-3,500 מ"ר ■ המבנה כולל כ-24 אלף מ"ר בנוי (בכל הקומות יחד) ויש לו זכויות בנייה של כ-120 אלף מ"ר נוספים

ערן אזרן
מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל
מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטלצילום: ללא קרדיט
ערן אזרן

חברת הנדל"ן מישורים , שבשליטת גיל בלוטרייך ואלכס שניידר, חתמה על הסכם לרכישת חניון מסחרי "255 NE 1ST ST", הממוקם בדאונטאון של מיאמי, פלורידה, שבארה"ב, בתמורה ל-18.25 מיליון דולר.

זהו מבנה בן שבע קומות, הכולל 756 מקומות חניה, שוכן על מגרש בשטח של 3,483 מ"ר וכולל כ-24 אלף מ"ר בנוי (בכל הקומות יחד), עם זכויות בנייה של כ-120 אלף מ"ר נוספים.

מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל, אמר כי זהו נכס מניב ייחודי, בעל פרופיל סיכון נמוך, הכולל גם פוטנציאל השבחה גבוה בעתיד. "הנכס נמצא בדאונטאון באחד האזורים המתפתחים של העיר עם נגישות גבוהה לצירי תנועה מרכזיים ובקרבה למרכזים מסחריים והאוניברסיטה של מיאמי. הנכס שוכן במרחק של פחות מקילומטר, מהנכס "Centro Miami" שבבעלות מישורים, דבר שיקל על ניהול הנכס ויוזיל את עלויות התפעול".

נכס של מישורים בארה"ב
נכס של מישורים בארה"ב

מישורים, שנסחרת לפי שווי של כ-200 מיליון שקל, מתמחה בעצמה ובאמצעות חברות בנות בהשקעות בנדל"ן מניב בישראל, ארה"ב וקנדה. לחברה נכסים בשטח כולל של כ- 260 אלף מ"ר (יחד עם שותפים). מישורים היא גם בעלת השליטה (כ-50%) בחברת סקייליין, המפעילה נכסים מניבים מלונאים בקנדה ובארה"ב ונסחרת בבורסה לפי שווי של כחצי מיליארד שקל.

הכנסות מישורים ברבעון השני של 2018 הסתכמו ב-192 מיליון שקל, עלייה של כ-129%, לעומת 83.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. עיקר הגידול בהכנסות נובע מאיחוד לראשונה של פעילות 13 מלונות רשת Marriot Courtyard, שתרמו במהלך הרבעון השוטף כ-50 מיליון  שקל, וכן הכרה בהכנסות ממכירת יחידות קרקע בכ-45 מיליון שקל. החברה הרוויחה ברבעון השני של כ-10 מיליון שקל, עלייה של כ-145%, לעומת רווח של כ-4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker