בונוס ביוגרופ גייסה 18 מיליון שקל בהנפקה פרטית - לקראת רישום למסחר בנאסד"ק

על פי הסכמי ההשקעה, המשקיעים בהנפקה הפרטית יהיו זכאים להתאמת תנאי ההנפקה לתנאי הנפקה עתידית אם זו תתבצע - הן בהנפקה פרטית או בהנפקה ציבורית בטווח של עד שנה

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מעבדה של חברת בונוס ביוגרופ
מעבדה של חברת בונוס ביוגרופצילום: עופר וקנין

חברת בונוס ביוגרופ גייסה 18 מיליון שקל בהנפקה פרטית ל-8 משקיעים. החברה הנפיקה 30 מיליון מניות חדשות, שהן 3.5% מהונה של החברה לאחר ההנפקה, תמורת 60 אגורות למניה - מחיר שגבוה ב-2.4% ממחיר המניה בסוף המסחר ביום חמישי שעבר, ומשקף שווי חברה של 486 מיליון שקל לפני ההנפקה. בונוס התחייבה, כחלק מהסכמי ההשקעה, לפעול לרשום את מניותיה למסחר בנאסד"ק.

על פי הסכמי ההשקעה, המשקיעים בהנפקה הפרטית יהיו זכאים להתאמת תנאי ההנפקה לתנאי הנפקה עתידית אם זו תתבצע - הן בהנפקה פרטית או בהנפקה ציבורית בטווח של עד שנה. עוד נקבע כי חלק מהמשקיעים בהנפקה הפרטית הנוכחית יהיו זכאים להקצאת כמות נוספת של עד 791 אלף מניות, ללא תמורה נוספת, אם בונוס לא תקבל מרשות ניירות ערך האמריקאית היתר לרשום את מניותיה למסחר בבורסה בארה"ב עד לסוף 2018.

בונוס ביוגרופ מפתחת פתרון להשלמת חסר עצם באמצעות הזרקה אחת בלבד של שתל חי ומתפתח של עצם אנושית עצמית מתוצרת החברה, שגודל במעבדה על בסיס תאים שנדגמו מהמטופל. השוק העולמי של שיקום עצם נאמד ב-7.5 מיליארד דולר בשנה ב-2017.

הטכנולוגיה מוגנת הפטנט שפיתחה בונוס מבוססת על הפרדת רקמת השומן לתאים המרכיבים אותה, שעוברים מיון לסוגיהם השונים: שומן, סחוס, עצם וכלי דם. לאחר שזורקים את התאים שמייצרים שומן, אוספים את התאים הנדרשים לייצור עצם אנושית, מניחים אותם על נשא, ובתהליך שאורך שבועיים מייצרים שתל עצם בהזרקה, שעשוי מגרגרי עצם זעירים, ומזריקים אותם לאזור החסר.

הטכנולוגיה של בונוס ביוגרופ היא תחליף לסטנדרט הטיפול הנוכחי בחוסר עצם, שהיא השתלה עצמית של עצם באמצעות קצירת עצם ממקום אחד בגוף, יחד עם כלי הדם ההיקפיים שלה, והשתלתם באזור שבו יש חסר בעצם; או לחלופין שימוש בעצם מלאכותית שאינה מסוגלת לשקם את תפקוד הגפיים, בשל היעדר חיבור טבעי בין עצם מלאכותית לגוף. ההתוויות האפשריות לשימוש הן השלמת חסר עצם בחולים שעברו תאונת דרכים, הידלדלות מסת עצם, שברים וחסר עצם כתוצאה מטיפולים כימותרפיים.

הטכנולוגיה מספקת כמה יתרונות חשובים בהשוואה להשתלה העצמית, שכרוכה בהליך של חיבור כלי דם, חוסכת שבועות של אשפוז והתאוששות - ועל כן עלותה נמוכה משמעותית מהעלות של ניתוחי פה ולסת, למשל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker