נייס תטמיע מערכות אבטחה ברכבת מטרו בסין

המערכת תותקן ב-23 תחנות רכבת בעיר טייאנג'ין שבסין

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
שלי אפלברג
שלי אפלברג

חברת נייס תטמיע ברכבת המטרו של טייאנג'ין, בסין, את פתרון NiceVision לאבטחה המבוסס IP וכולל ניתוח וידאו, ב-23 התחנות הממוקמות לאורך קו 2 של המטרו. זוהי הטמעה תשיעית במספר של נייס בסין המרחיבה את נוכחות החברה בסין גם מעבר לבירה בייג'ינג.

קו 2 של רכבת המטרו של טיינג'ין הינו קו מהיר ותת-קרקעי ברובו, החוצה את העיר ממערב למזרח לאורך 23.5 ק"מ. מערכת האבטחה תאפשר פיקוח על הנתיב, המסילות, התחנות והנוסעים. כמו כן, המערכת תתריע בזמן אמת על ארועים כגון כניסה בלתי חוקית, ישירות לצוות האבטחה של המטרו. התראות אלו יאפשרו זיהוי ואימות אירועים כבר בשלב מוקדם. הגברת המודעות לאירועים ומצבים תסייע בהפחתת הסיכונים, שיפור בטיחות הנוסעים וההגנה על נכסי המטרו. הפתרון יאפשר לצוות האבטחה של המטרו לעקוב אחר מספר האנשים בנקודות הכניסה והיציאה. כמו גם לנתח מגמות ולספק תובנות עסקיות היכולות לעזור לחברה הסינית לשפר את רמת הנוסע.

Raghav Sahgal, נשיא נייס אסיה פסיפיק אמר כי "זהו פרויקט נוסף המציג את התנופה החיובית של פתרונות האבטחה שלנו בענף התחבורה הציבורית בסין. שר הרכבות הסיני אישר, בשלהי שנת 2009, ללמעלה מ-20 ערים ראשיות בסין להקים 89 קווי מטרו עד לשנת 2016. ואנו רואים גידול בביקוש למערכות האבטחה שלנו.

נייס מערכות מספקת פתרונות מבוססי-כוונה. פתרונות אלו מבוססים על ניתוח מידע שמקורו במספר רב של ערוצי תקשורת וחיישנים ומאפשרים לארגונים לשפר את ביצועיהם העסקיים ויעילותם התפעולית, למנוע פשיעה פיננסית, להבטיח תאימות לרגולציה ולהגביר את הבטיחות והביטחון.

על לקוחות החברה נמנים יותר מ-25 אלף ארגונים עסקיים וביטחוניים, גדולים וקטנים, המייצגים מגוון ענפים ביותר מ-150 מדינות, כולל מעל 80 מהחברות המדורגות ב-Fortune 100.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker