בית ההשקעות מור נכנס לתחום הגמל - קיבל אישור לרכישת אינטרגמל

רשות שוק ההון אישרה לבית ההשקעות לרכוש את חברת הגמל אינטרגמל ■ חברת הגמל של מור תמשיך לנהל מסלולי השקעה מחקי מדד, ובכוונתה להקים מסלולי השקעה חדשים בניהול אקטיבי

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
יוסי לוי, מייסד ומנכ"ל מור
יוסי לוי, מייסד ומנכ"ל מורצילום: חיים אפירט

בית ההשקעות מור דיווח הבוקר (ב') כי הוא קיבל אישור מרשות שוק ההון לרכישת חברת הגמל אינטרגמל. על ידי כך מקווה בית ההשקעות, שמנהל נכסים בהיקף של כ-20 מיליארד שקל, להיכנס לתחום הגמל.

החברה תציע קופות גמל לתגמולים ולפיצויים, קרנות השתלמות וקופות גמל להשקעה, וכן תנהל את קופת הגמל "חיסכון לכל ילד", על בסיס הפלטפורמה של אינטרגמל המאפשרת לבצע את כל הפעולות בחשבון באופן דיגיטלי.

חברת הגמל של מור תמשיך לנהל מסלולי השקעה מחקי מדד, ובכוונתה להקים מסלולי השקעה חדשים בניהול אקטיבי במטרה לאפשר ללקוחות החברה בחירה בין מגוון אפשרויות ושיטות השקעה. מדובר בכניסה ראשונה מזה עשור של גוף צומח ומשמעותי לענף הגמל.

אינטרגמל הוקמה על ידי דב סיני ב-2014 והיא מנהלת, נכון לסוף יוני 2018, נכסים בהיקף של כ-184 מיליון שקל. אינטרגמל היא החברה הראשונה בישראל שהקימה פלטפורמה דיגיטלית מלאה המאפשרת ללקוחות להצטרף למגוון מכשירי השקעה לטווח ארוך באמצעות האינטרנט, וכן לבצע מכלול פעולות לניהול החשבון באופן דיגיטלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker