יונל כהן ואיציק עוז רוכשים את רבד בסכום הגבוה ב-35% ממחיר השוק שלה

יגאל אהובי וצבי בירן מוכרים את מניות השליטה בחברה לקבוצת רוכשים המורכבת מכהן, עוז וחברת בית הזהב, הנמצאת בשליטת משפחת רובינשטיין■ שווי השוק של החברה עמד אתמול על 188 מיליון שקל - אבל סכום העסקה נסגר על 220 מיליון שקל

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
יגאל אהובי
יגאל אהוביצילום: תומר אפלבאום
אסא ששון

חברת הנדל"ן רבד דיווחה הבוקר (ה') על חתימת הסכם להעברת השליטה בחברה. לפי ההסכם, יגאל אהובי וצבי בירן ימכרו את מניות השליטה בחברה לידי קבוצת רוכשים המורכבת מיונל כהן, איציק עוז וחברת בית הזהב, הנמצאת בשליטת משפחת רובינשטיין. רבד נסחרת בבורסה לפי שווי שוק של 188 מיליון שקל.

לפי ההסכם, ימכרו אהובי ובירן לקבוצת הרוכשים כ-15.2 מיליון מניות רבד (כ-56.7% מהון מניות החברה וכ-58% מההון המונפק בנטרול מניות רדומות - החזקה אפטקיבית) בתמורה ל-127.6 מיליון שקל. העסקה תתבצע במחיר של 8.4 שקלים למניה, המשקף לרבד שווי של כ-220 מיליון שקל, ומהווה פרמיה של כ-35% על מחיר הסגירה של מנית רבד אתמול במסחר בבורסה.

לאחר השלמת העסקה, יישאר אהובי עם כ-3.9 מיליון מניות (כ-14.6% מהון המניות), ובין הצדדים נקבעו מנגנונים שבמסגרתם תהיה לקבוצת הרוכשים זכות ראשונה לרכוש את יתרת המניות שנותרו בידי אהובי, אם הוא יהיה מעוניין למכור.

המועד האחרון להשלמת העסקה נקבע ל-22 בנובמבר 2018, ולאחר השלמת העסקה יתפטר אהובי מתפקיד יו"ר הדירקטוריון, וימונו דירקטורים מטעם הרוכשים. שרון זכות, שמכהן בתפקיד מנכ"ל רבד מ-2012, ימשיך להוביל את החברה.

מקבוצת הרוכשים נמסר: "אנו שמחים להצטרף כבעלי מניות חברת רבד, ומתכננים לתמוך בהמשך פיתוח החברה בארץ ובחו"ל".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker