לוי רחמני מסיים את תפקידו כמנכ"ל איילון אחזקות

לאחר כהונה של ארבעה עשורים, לוי רחמני, בעל השליטה באיילון אחזקות, הודיע על התפטרותו מתפקיד מנכ"ל החברה, שתיכנס לתוקף בסוף ספטמבר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בית איילון ברמת גןצילום: עופר וקנין

חברת הביטוח איילון דיווחה לפני שעה קלה כי לוי רחמני, מנכ"ל איילון אחזקות ובעל השליטה בחברה, הגיש מכתב התפטרות והודיע על סיום תפקידו. רחמני מילא את התפקיד במשך 42 שנים מאז שייסד את החברה. התפטרותו תיכנס לתוקף ב-30 בספטמבר 2018.

יו"ר איילון אחזקות, שלמה גרופמן, ויתר חברי הדירקטוריון איחלו לרחמני ולרעייתו יהודית, המשך בריאות טובה ועשייה למען החברה כנשיא החברה ולמען הכלל כאיש חסד וצדקה.

איילון אחזקות בע"מ נוסדה בסוף 1976 על ידי רחמני, באמצעות חברת שלמה רחמני ובניו וחברת הביטוח הזרה ניו זילנד, שבהמשך מכרה את חלקה למשפחת רחמני. איילון אחזקות מחזיקה מספר חברות בת, שהגדולה בהן היא איילון חברה לביטוח המעסיקה כ-1,000 עובדים, בעלת פרמיות בסך כ-3 מיליארד שקל ופועלת בכל תחומי הביטוח.

לוי רחמניצילום: עופר וקנין

תחת איילון ביטוח פועלות חברות הבת: איילון נאמנים, המתמחה בהסדרים פנסיוניים, ואיילון ח.ל.ב נכסים והשקעות, המחזיקה בנכסי נדל"ן בסך 600 מיליון שקל. בנוסף, מחזיקה איילון אחזקות את סוכנות הביטוח הכי בריא ואייל צבי, המנהלת את נכסי הנדל"ן של הקבוצה.

גרופמן מסר כי "איילון אחזקות היא מפעל החיים של רחמני. במרוצת השנים הצליח להוביל אותה להישגים מרשימים. אחרי עשרות שנים בהם מר רחמני מילא את התפקיד נאמנה, באחרונה הועבר השרביט בצורה מסודרת ועתה מובילה אותה הנהגה אחראית ומנוסה שתמשיך להצעיד את איילון אחזקות קדימה. מר רחמני ימשיך לכהן כנשיא קבוצת איילון ואין לי ספק כי ימשיך לתרום מניסיונו הרב ומחוכמתו, בהיותו 'מר ביטוח' ואיש חסד".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker