בעקבות הצבעת מחזיקי האג"ח של אפריקה השקעות: מנכ"ל חדש לאלון רבוע כחול

אורן הוד צפוי להיכנס לתפקידו בכפוף לאישור בית המשפט את הסדר החוב באפריקה השקעות, במסגרתו נכללת גם הצעת רבוע כחול לרכישת מניות השליטה באפריקה ישראל נכסים

יסמין גואטה
יסמין גואטה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מנכ"ל אפריקה מגורים, אורן הוד
מנכ"ל אפריקה מגורים, אורן הודצילום: עופר וקנין

יום אחד בלבד לאחר שמחזיקי האג"ח של אפריקה השקעות אישרו את ההסדר שבמסגרתו ירכוש מוטי בן משה את החברות בקבוצת אפריקה ישראל - הודיע היום (רביעי) דירקטוריון אלון רבוע כחול כי קיבל את המלצת בן משה, למנות את אורן הוד למנכ"ל אלון רבוע כחול. הוד משמש כיום מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים.

הוד צפוי להיכנס לתפקידו בכפוף לאישור בית המשפט את הסדר החוב באפריקה השקעות, במסגרתו נכללת גם הצעת רבוע כחול לרכישת מניות השליטה באפריקה ישראל נכסים. בכפוף להחלטות הדירקטוריונים השונים, הוד צפוי לכהן גם בתפקיד סגן היו"ר בחברות-בת שונות ברבוע כחול ובאפריקה ישראל.

אפריקה דיווחה היום לבורסה כי לאחר כניסת הוד לתפקיד יתמקד ישראל יניב, המשמש כיום מנכ"ל רבוע כחול בנוסף לתפקידו כיו"ר דור אלון דלק, בקידום עסקי הדלק של הקבוצה, במסגרת תפקידו כיו"ר חברת האנרגיה דור אלון.

הוד, 50, נשוי + 3, הוא בוגר הטכניון בהנדסה אזרחית. הוא החל את הקריירה שלו בתפקידי ניהול תהליכי תכנון במערך היזמי והקבלני של א. דורי, שם הוביל, בין השאר, את הקמת מגדל גיבור ספורט ומגדל איילון ביטוח. לאחר מכן שימש סמנכ"ל הנדסה בחברת נוה גד מקבוצת נכסים ובנין . בשבע השנים האחרונות שימש מנכ"ל החברה הציבורית אפריקה ישראל מגורים .

עם אישור דירקטוריון רבוע כחול את מינוי הוד, אמר בן משה כי "להוד ניסיון מוכח ומוצלח מאוד בתחום הנדל"ן, החל בייזום, הנדסה ותכנון, שיווק, ניהול והובלת פרויקטים, פיתוח עסקי מואץ - אך שקול, הן בתחום המגורים והן בתחום הנדל"ן המניב. ביחד עם מנהלי החברות השונות בקבוצה, נפעל למצות את הפוטנציאל הרב שמצוי בהן. הוד יהיה יד ימיני במימוש החזון שלי להשבחה של ערך הנכסים של הקבוצה".

הוד אמר כי "ניהול אלון רבוע כחול המורחבת ופיתוח עסקי הקבוצה בישראל ובחו"ל הם אתגר מרתק. התחברתי לחזונו העסקי והערכי של בן משה, ואין לי ספק כי בסיוע הצוות הניהולי של החברות, הקבוצה תחזק את מעמדה המוביל בשוק, בכל אחד מתחומי הפעילות – נדל"ן, אנרגיה ותשתיות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker