אורביט זכתה בחוזים של 13 מיליון שקל למערכות ניהול תקשורת במטוסים

אורביט תשדרג את השירות והתחזוקה של מערכות ניהול מסוג ADAS של חיל האוויר האמריקאי בסך 9 מיליון שקל ■ מהחברה הוזמנו גם מערכות ניהול שמע דיגיטליות מיצרנית מטוסים אמריקאית מובילה בסך 3.8 מיליון שקל

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מטוס בבסיס חיל האוויר האמריקאי בארה"בצילום: רויטרס
יורם גביזון

אורביט , שבשליטת קרן פימי (33%), זכתה בהזמנה לשדרוג שירות ותחזוקה של מערכות ניהול תקשורת מוטסות מסוג ADAS של חיל האוויר האמריקאי בסך 9 מיליון שקל. הזמנה זו התקבלה בהמשך לזכייה במחצית יולי 2018 בהסכם מסגרת בסך 109 מיליון שקל, לאספקת שירות למערכות תקשורת הפנים ושדרוג יחידות ההפעלה במערך מטוסי KC-135  של חיל האוויר האמריקאי בחמש השנים הקרובות.

אורביט דיווחה במקביל על זכייה בהזמנה של מערכות ניהול שמע דיגיטליות בסך 3.8 מיליון שקל מיצרנית מטוסים אמריקאית מובילה וספקית של משרד ההגנה האמריקאי. למרות גודלה הצנוע יחסית של העסקה, איתן ליבנה המנכ"ל הפורש של אורביט ציין שמדובר בעסקה חשובה משום שהיא תואמת את האסטרטגיה של החברה - להעמיק את הקשר עם יצרניות המטוסים המובילות בעולם, להשלים את הפיתוח על פי דרישתן ולהבטיח מהן הזמנות חוזרות.

אורביט מספקת מערכות תקשורת למשימות חיוניות ומסחריות עבור יישומים בים, ביבשה, באוויר ובחלל. מוצרי החברה כוללים מערכות תקשורת לוויינית ניידות, פתרונות עקיבה וטלמטריה, מערכות לניהול תקשורת ומערכות לתצפיות מהחלל שמוטמעות באוניות, מטוסים ורכבות. לקוחות החברה כוללים יצרני מטוסים; חילות אוויר בישראל ובעולם ו-20 ציים ימיים ברחבי העולם; אינטגרטורים גדולים כגון איירבוס, בואינג, לוקהיד מרטין, נורת'רופ גרומן ורוקוול קולינס; ספקי שירותי תקשורת ובהם סלקס, טלספאציו, יוטלסאט, ניוסאט, גילת והאריס קאפרוק; ארגונים העוסקים בתצפית מהחלל כגון אימאג'סאט וסוכנויות חלל אירופיות; וארגונים ביטחוניים וממשלתיים.

פימי רכשה את השליטה באורביט באוגוסט 2017 בהשקעה של 26 מיליון שקל באמצעות הקצאת מניות במחיר של 6.7 שקלים למניה. מאז עלתה המניה ב-55%, כולל עלייה של 2.8% בתגובה לזכייה בשני החוזים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker