טלרד חתמה על חוזה עם משרד הביטחון - ומשלימה שלושה ימי עליות בבורסה

טלרד נטוורקס דיווחה על הסכם עם משרד הביטחון בסך עד 60 מיליון שקל, במסגרתו תתקין ותתחזק תשתיות תקשורת נתונים בבסיסי צה"ל ■ מניית החברה, שאיבדה כמחצית ממחירה ב-12 החודשים האחרונים, משלימה עלייה של יותר מ-5% מאז ההסכם

גיא ארז
גיא ארז
רן בוקשפן
רן בוקשפןצילום: שי שקולניק

מניית טלרד נטוורקס משלימה שלושה ימי עליות בבורסה מאז דיווחה על הסכם משמעותי מול משרד הביטחון. החברה הודיעה ביום שלישי כי חתמה על הסכם לביצוע עבודות אספקה, התקנה ותחזוקת תשתיות תקשורת נתונים בבסיסי צה"ל, באצמעות חברת הבת מגלקום.

ההתקשרות תתקיים עד סוף יוני 2019, ותניב לחברה הכנסות של עד 60 מיליון שקל (כ-16.4 מיליון דולר). העבודות בבסיסים יבוצעו על בסיס הזמנות שיוצאו מעת לעת על ידי משרד הביטחון.

על רקע ההסכם, מניית טלרד משלימה היום (ה') עלייה של יותר מ-5% לשווי שוק של כ-160 מיליון שקל, כשבתרחיש האופטימי יניב לה ההסכם הכנסות השקולות להכנסות מגזר התשתיות ו-IT ברבעון הראשון כולו. במהלך הרבעון הראשון של 2018 עלו ההכנסות ממגזר זה ב-18.5% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, לכ-18.5 מיליון דולר.

מאז החלה טלרד להיסחר בבורסה ביוני אשתקד, היא איבדה כמחצית משווייה, בעיקר בשל שינוי בתמהיל הכנסותיה. החברה אמנם נהנתה משיפור עסקי בתוצאות במגזר התשתיות ו-IT, אך זאת במקביל לירידה בתוצאות מגזר המוצרים והשירותים, הרווחי יותר, שסבל מירידה בהכנסות.

רן בוקשפן, מנכ"ל החברה: "אנו שמחים להודיע על חתימת חוזה חדש עם משרד הביטחון, המהווה הבעת אמון בפעילות החברה ומחזק את מיצובה האיתן בשוק המקומי בכלל ומול משרד הביטחון בפרט. נמשיך להתמודד על פרויקטים נוספים, במקביל להרחבת פעילותינו בשוק הבינלאומי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker