רבד גייסה 53 מיליון שקל בהנפקת מניות ואופציות - 35% יותר מהמתוכנן

מימוש עתידי של האופציות עשוי להזרים לה 25 מיליון שקל נוספים עד אפריל 2014

רם עוזרי

חברת הנדל"ן רבד, שבשליטתו של יגאל אהובי, השלימה בהצלחה הנפקת מניות וכתבי אופציה וגייסה כ-53 מיליון שקל. במקור תיכנן אהובי לגייס סכום של 40 מיליון שקל בלבד, אולם  ביקושי יתר גבוהים שנרשמו בהנפקה הביאו להגדלת היקפה ב-35%. בעלי העניין בחברה, יגאל אהובי וצבי בירן, רכשו במסגרת ההנפקה מניות ואופציות בסכום כולל של כ-8.5 מיליון שקל, כפי שהודיעו מראש.

רבד הציעה לציבור יחידות הכוללות מניות של החברה וכתבי אופציה (סדרה 2), הניתנים למימוש למניות החברה עד אפריל 2014 תמורת מחיר מימוש של 12.5 שקל למניה. מימושן העתידי של האופציות עשוי להזרים אל קופת החברה כ-25 מיליון שקל נוספים. את ההנפקה הובילו פועלים אי.ב.אי, חיתום ואיפקס חיתום.

יגאל אהובי

אריאל אבן, מנכ"ל רבד, אמר עם השלמת ההנפקה: "הגיוס ישמש אותנו בין היתר להמשך פיתוחה של רבד בשנים הקרובות, לרבות הגדלת תיק הנכסים של החברה ואיתור הזדמנויות לרכישת נכסים אטרקטיביים, במקביל להשבחת תיק הנכסים הקיים".

חברת רבד, שבשליטת יגאל אהובי המכהן כיו"ר החברה ובניהולו של אריאל אבן, עוסקת ברכישה, השכרה והשבחה של נכסים מניבים. עיקר החזקות החברה היא במבני משרדים ומרכזי מסחר בגרמניה, שוויץ, אנגליה, אירלנד, קנדה וישראל. החברה סיימה את שנת 2010 עם גידול של כ-15% בהכנסותיה לכ-120 מיליון שקל ועם רווח נקי של כ-5.4 מיליון שקל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker