בית המשפט העליון בקוריאה זיכה את אורבוטק משימוש בקניין רוחני של סמסונג

ב-2011 הוגש כתב אישום נגד אורבוטק, בטענה שהחברה הבת שלה בקוריאה ו-5 מעובדיה עשו שימוש לא חוקי במידע טכני סודי של אחד מלקוחותיה הגדולים, ככל הנראה סמסונג. בעלי המניות של אורבוטק אישרו את המיזוג עם KLA Tencor

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
חברת אורבוטק
חברת אורבוטקצילום: אילן אסייג

חברת אורבוטק הישראלית זוכתה היום (ה') על ידי בית המשפט העליון בדרום קוריאה בתביעה בגין שימוש לא כדין בקניין רוחני.

אורבוטק, המנוהלת על ידי אשר לוי, מפתחת ומייצרת ציוד לשיפור התשואה בתהליכי הייצור בתעשייה האלקטרונית. נגד החברה הוגש כתב אישום ב-2011, בטענה שהחברה הבת של בקוריאה ו-5 מעובדיה עשו שימוש לא חוקי במידע טכני סודי של אחד מלקוחותיה הגדולים בקוריאה, ככל הנראה סמסונג.

על פי האישום שהוגש בקוריאה, נטען כי החברה הבת והעובדים הדליפו מידע סודי שקיבלו על טכנולוגיית Amoled של סמסונג למסכים של מכשירים ניידים, טלוויזיות, מחשבים ניידים ושעונים חכמים.

אורבוטק זוכתה בדצמבר 2013 בבית משפט מחוזי בסיאול, בירת דרום קוריאה, מהאשמה של העברות סודות מסחריים. בית המשפט קיבל את טענותיה, שלפיהן היא הקפידה לשמור על הסודות המסחריים של לקוחותיה. על החלטה זו הוגש ערעור לבית המשפט העליון בקוריאה, ואתמול נדחה הערעור, שהוגש נגד החברה הבת ו-5 עובדיה, והם זוכו באופן מוחלט.

אורבוטק צפויה להירכש על ידי חברת KLA Tencor האמריקאית, שהיא החברה המובילה בעולם בתחום הציוד לתעשיית האלקטרוניקה. בעלי המניות של אורבוטק יקבלו, על פי הסכם העסקה, עבור כל מניה של החברה 38.86 דולר ו-0.25 מניה של הרוכשת, חברת KLA Tencor. העסקה משקפת על פי מחירה הנוכחי של החברה האמריקאית מחיר של 64.68 דולר למניית אורבוטק, כלומר 3.1 מיליארד דולר - שגבוה ב-4.6% משווייה הנוכחי של אורבוטק. בעלי המניות של אורבוטק אישרו הבוקר את המיזוג עם חברת KLA Tencor .

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker