מעכשיו גם מלון: חנן מור פתח בית מלון בפולין

לחברת הנדל"ן נותרו שרידים לפעילותה הקצרה בפולין לפני יותר מעשור ■ לפני כשנתיים החלה להסב את הנכס שבפוזנן לבית מלון בן 166 חדרים – והיא עשויה למכור אותו בעתיד ■ צופה EBITDA של 5.3 מיליון שקל בשנה השנייה לפעילות

גיא ארז
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
המלון של חנן מור בפוזנןצילום: ללא קרדיט
גיא ארז

שרידי פעילותה הקצרה של חברת חנן מור בפולין נהפכו, לאחר השבחה, לבית מלון פעיל. חברת הנדל"ן הציבורית הודיעה כי בית מלון בן 166 חדרים בעיר פוזנן החל לפעול רשמית, והוא יופעל על ידי חברת רדיסון.

בשנתיים האחרונות התחילה החברה להסב נכס שברשותה, ששטחו כ-5000 מ"ר, למלון, בנוסף לשטח מסחרי של כ-500 מ"ר בחזיתו ו- 15 דירות במבנה הצמוד לו.

המלון התחיל לפעול בימים האחרונים, אחרי שהיה אמור לעבודל בסוף 2017. על פי הערכה, המלון יציג EBITDA (רווח תפעולי תזרימי) של כ-5.3 מיליון שקל בשנה השנייה, כ-5.7 מיליון שקל בשנה השלישית וכ-6.6 מיליון שקל בשנה הרביעית. המלון רשום בדו"חות הכספיים של החברה בשווי של כ-58.6 מיליון שקל.

בחנן מור בוחנים את האפשרות למכור את המלון וכן את המבנה בעל 15 הדירות שהוקם בסמוך לו ונמצא בבעלותה. המלון נמצא בשלבים סופיים של קבלת מימון מחדש ארוך טווח מ-Alior Bank, שנסמכת על הערכת שווי חיצונית של בית המלון שלפיה הועמד שווי המלון על כ-81 מיליון שקל.

חנן מור, יו"ר הקבוצה: "פתיחת המלון היא אבן דרך חשובה בהשבחת נכס נוסף שלנו. המלון נבנה כמלון מודרני ואיכותי והוא יופעל על ידי רדיסון העולמית. אנו בוחנים אם להחזיק את המלון כנכס מניב עבור הקבוצה או שנבחר למכור אותו לאור ביקוש משמעותי לנכסי מלונאות באירופה ואפשרות להצפת ערך נוספת עבור הקבוצה. ערך כלכלי נוסף טמון בשטח מסחרי בחזית המלון וב-15 דירות בצמודות לו, הנמצאות בבעלותנו".

חנן מורצילום: עופר וקנין

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker