גילת זכתה ב-2 פרויקטים להקמת תקשורת אזורית בפרו ב-154 מיליון דולר

החברה צופה הכנסות נוספות ממכירת קיבולת רשת לחברות סלולר ועבור הקמה של מערכות למידה דיגיטלית, שירותי בריאות דיגיטליים ושירותי ממשל דיגיטליים ■ הזכייה באה בעקבות הקמת ארבעה מיזמים עבור קרן התקשורת הממשלתית של פרו בסך 400 מיליון דולר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גילת לוויינים

חברת גילת לוויינים, שמנוהלת על ידי יונה עובדיה, זכתה בחוזה חדש של Fitel - קרן התקשורת הממשלתית של פרו. החוזה כולל ביצוע שני פרויקטים של תשתית תקשורת אזורית בסך 154 מיליון דולר. מניית גילת מגיבה לזכייה בעלייה של 5%, ומשלימה עלייה של 21% מתחילת 2018 לשווי של 1.8 מיליארד שקל. 

החברה תקבל 60% מהתמורה עבור הקמת רשתות התקשורת על פני שנתיים, ו-40% נוספים על פני עשר שנות הפעלת רשתות התקשורת, שמבוססות על גישה אלחוטית.

גילת, שמפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים ושירותים לרשתות תקשורת לווייניות, תקים רשת תקשורת מבוססת תקשורת לוויינית וסיבים אופטיים באזור האמזונס של פרו בסך 108 מיליון דולר, ופרויקט נוסף באזור ICA בסך 46 מיליון דולר. הפרויקטים שתקים גילת יספקו תקשורת רחבת פס ל-632 מוסדות ציבור, ובהם בתי ספר, תחנות משטרה ומרכזי בריאות, וכן ל-349 כפרים.

מעבר לתשלומים שתקבל מ-Fitel עבור הקמת רשתות התקשורת רחבות הפס, גילת מצפה להכנסות ממכירת קיבולת רשת לספקיות סלולר, וכן להכנסות נוספות עבור פיתוח מערכות למידה דיגיטלית מרחוק ושירותי בריאות דיגיטליים ושירותי ממשל דיגיטליים. גילת זכתה במכרז הנוכחי בעקבות זכייה קודמת בארבעה מכרזים דומים.

אריה רורשטוק, מנכ"ל גילת פרו, ציין שהמטרה ארוכת הטווח של גילת באזורים שבהם זכה ובאזורים עליהם היא מתמודדת היא להפוך את פרו למקור מובטח רב-שנתי ומשמעותי של הכנסות רווחיות שנובעות מתשלומים ממשלתיים מובטחים וממכירת שירותים כמו לימוד דיגיטלי ושירותי בריאות דיגיטליים .

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker