אפריקה נכסים מתרחבת ברומניה: רכשה קרקע בבוקרשט ב-100 מיליון שקל

השטח הנרכש מיעוד להקמת בנייני משרדים, מסחר ומגורים בשטח של כ-100 אלף מ"ר ■ בכוונת החברה להרחיב את מתחם המשרדים אפי פארק, המונה כיום חמישה בנייני משרדים

ערן אזרן
אבי ברזילי משנה למנכ"ל אפריקה נכסים ומנכ"ל אפי אירופה
אבי ברזילי משנה למנכ"ל אפריקה נכסים ומנכ"ל אפי אירופהצילום: אירנה קוסטינסקי

אפריקה נכסים מקבוצת אפריקה ישראל, הודיעה היום (ה') כי רכשה קרקע בבוקרשט בשטח של כ-43 דונם בתמורה לכ-100 מיליון שקל. הקרקע הנרכשת נמצאת צמוד לקניון אפי קוטרוצ'ן, שבבעלות הקבוצה. הקניון, שממוקדם בסמוך לפארק המשרדים אפי פארק, נמצא בתפוסה מלאה.

השטח הנרכש מיעוד להקמת בנייני משרדים, מסחר ומגורים בשטח של כ-100 אלף מ"ר. בכוונת החברה להרחיב את מתחם המשרדים אפי פארק, המונה היום חמישה בנייני משרדים, ולבנות כמה בנייני משרדים נוספים. באזור זה קיים ביקוש גובר של שוכרים מתוך הפארק הקיים לשטחים נוספים, והרחבת הפארק תיתן מענה לדרישה זאת. במקביל תשקול החברה את האפשרות להרחיב את הקניון.  

אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה נכסים ומנכ"ל אפי אירופה אמר כי בכוונת החברה להמשיך להרחיב את פעילותה במדינות נוספות בתקופה הקרובה. העסקה ברומניה מצטרפת לזכייה במכרז קריית התקשוב, שעליה התבשרה החברה לפני ימים ספורים. בעבר ניהלה החברה הבת של אפריקה נכסים, אפי אירופה, משא ומתן למכירת חמשת בנייני המשרדים שבאפי פארק – אך המשא ומתן לא הגיע לכדי עסקה מחייבת.

החברה האם של אפריקה נכסים, קבוצת אפריקה ישראל, נמצאת בימים אלה במהלך הסדר חוב, שבמסגרתו אמור מוטי בן משה לרכוש את השליטה בקבוצה, באמצעות החברות הבורסאיות שבשליטתו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker