יורם נווה מונה למנכ"ל כלל ביטוח

איזי כהן פרש מכלל ביטוח כבר לפני כשלושה חודשים, ומאז התקשתה ועדת האיתור למצוא רשימת מועמדים מוסכמת ■ דורית סלינגר דרשה בשבוע שעבר מהנהלת החברה כי עד היום ייבחר מנכ"ל קבוע

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
יורם נוה
יורם נוה, מנכ"ל כלל ביטוחצילום: דן קינן

דירקטוריון כלל ביטוח העדיף לבחור את יורם נווה למנכ"ל החברה על פניה של ענת לוין, המשנה למנכ"ל. נווה משמש בתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש בכלל ביטוח, לכלל הוא הגיע לאחר שהיה מנכ"ל כלל פיננסים. עם כניסתו לתפקיד של איזי כהן, אחד המהלכים הראשונים היה סגירת כלל פיננסים, ונווה עבר לשמש סמנכ"ל משאבי אנוש.

איזי כהן פרש מכלל ביטוח כבר לפני כשלושה חודשים, ומאז התקשתה ועדת האיתור למצוא רשימת מועמדים מוסכמת. בשיחות עם בכירים בחברה הם ציינו כי "חברי הוועדה מצליחים לפסול כמעט כל מועמד וזאת התוצאה, אף אחד לא מגיע לקן הגמר".

לפני כשבועיים התפטרה ענת לוין מתפקידה כמשנה למנכ"ל כלל ביטוח, לאחר שעלו תהיות לגבי סיכוייה לזכות בתפקיד מנכ"לית כלל. היו"ר דני נוה והנאמן משה טרי ביקשו להשאיר אותה בתפקיד ממלאת מקום המנכ"ל לכמה חודשים, אך דורית סלינגר, המפקחת על הביטוח, דרשה בשבוע שעבר מהנהלת החברה כי עד היום ייבחר מנכ"ל קבוע, וסירבה לקבל את הגישה שלפיה ייבחר ממלא מקום במקום מנכ"ל קבוע.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker