סלינגר לא מאשרת מינוי מנכ"ל זמני בכלל ביטוח; דורשת מנכ"ל קבוע עד יום א'

איזי כהן פרש מכלל ביטוח כבר לפני כשלושה חודשים, ומאז מתקשה ועדת האיתור בחברה למצוא רשימת מועמדים מוסכמת

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דני נווה
דני נווהצילום: עופר וקנין

דורית סלינגר המפקחת על הביטוח מנסה לשים סוף לפארסת מינוי מנכ"ל בכלל ביטוח, ודורשת מהנהלת החברה כי עד ליום א' הקרוב יבחר מנכ"ל קבוע. סלינגר מציינת כי היא מסרבת לקבל גישה לפיה ייבחר ממלא מקום במקום מנכ"ל קבוע.

ועדת האיתור של כלל ביטוח לא מצליחה להגיע לרשימת מועמדים מוסכמת, ובנוסף היו"ר דני נווה והנאמן משה טרי לא מצליחים להסכים על מועמד שיהיה מקובל על שניהם. לפיכך קיוו בכלל ביטוח למנות ממלא מקום למנכ"ל הפורש איזי כהן, וכך יקבלו ארכה למציאת מנכ"ל קבוע. בהקשר זה הוזכר שמה של ענת לוין כמי שעשויה לקבל את התפקיד, אך לפני שבוע התפטרה מתפקידה כממלאת מקום המנ"כל בכלל. כאמור סלינגר מסרבת לקבל את ההתנהלות הבעייתית וחסרת ההחלטיות של הנהלת החברה.

איזי כהן פרש מכלל ביטוח כבר לפני כשלושה חודשים, ומאז מתקשה ועדת האיתור למצוא רשימת מועמדים מוסכמת. בשיחות עם בכירים בחברה הם ציינו כי "חברי הוועדה מצליחים לפסול כמעט כל מועמד וזאת התוצאה, אף אחד לא מגיע לקן הגמר".

ענת לויןצילום: מוטי מילרוד

לוין הגיעה לכלל ביטוח בעקבות בקשתו של איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח הפורש, שאותו הכירה עוד מתקופתם המשותפת במגדל - אז שימשה לוין כראש חטיבת ההשקעות וכהן כיהן כמנכ"ל מגדל ביטוח. כהן הודיע על פרישתו מתפקיד מנכ"ל כלל ביטוח לפני כשלושה חודשים, ולאחר שהתפטר הגישה לוין את מועמדותה לתפקיד. מי שאמור להחליט על המינוי היא ועדת האיתור שמונתה בחברה. במקביל, שמה של לוין הוזכר, כאמור, לא פעם כמועמדת לתפקיד המפקחת על הביטוח. לפני מינויה של דורית סלינגר למפקחת על הביטוח, לוין דחתה הצעה להתמנות לתפקיד.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker