ממשיך במסורת המשפחתית: בנו של מייסד דלתא נעם לאוטמן מונה ליו"ר דירקטוריון

יו"ר היוצא גדעון שטיאט החל בתפקידו לפני כשנה וחצי, ועוזב כעת יחד עם מנהל הענף הישראלי בחברה גיל אדמוני

ואדים סבידרסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ואדים סבידרסקי

נעם לאוטמן יחליף את יו"ר הדירקטוריון הפורש, גדעון שטיאט, בתפקידו בחברת דלתא גליל. לאוטמן משמש כדירקטור בחברה מזה כעשר שנים, והינו בנו של דב לאוטמן (10.5%), מייסד חברת דלתא משנת 1975, אשר מכר את השליטה בה לפני כמספר שנים לאייזק דבח (54.5%).

לאוטמן, 42, שימש בעבר כדירקטור תכנון אסטרטגי ומיזמים חדשים בחברת טבע, וכיום משמש כמנכ"ל חברת ההשקעות 2gether capital וכמייסד וחבר הנהלת קרן לאוטמן, התורמת ומבצעת פרויקטים חברתיים. לאוטמן בוגר אוניברסיטת תל אביב במתמטיקה, ומוסמך מנהל עסקים מאוניברסיטת ניו יורק. את ההצעה למנות את לאוטמן כיו"ר הביא לדירקטוריון אייזק דבח, בעל השליטה בחברה (כ-56%), והיא התקבלה פה אחד.

דב לאוטמןצילום: TheMarker

גדעון שטיאט, אשר סיים את תפקידו כיו"ר הדירקטוריון עקב עיסוקים נוספים, ימשיך לכהן כדירקטור בחברה לאחר כשנה וחצי בתפקיד. "אני מאחל הצלחה רבה ליו"ר החדש", מסר היום בעקבות המינוי. "אני בטוח שנועם לאוטמן ביחד עם אייזק דבח ימשיכו להוביל את החברה לצמיחה ורווחיות".

"מינוי נעם ליו"ר מדגיש את המחוייבות של משפחת לאוטמן לחברה, ומהווה מסר חשוב לעובדי החברה וללקוחותיה", מסר היום דבח עם קבלת המינוי. "לנעם היכרות רבת שנים עם החברה ועסקיה, והוא יוכל לתרום להמשך שגשוגה". לאוטמן עצמו מסר כי הוא רואה זאת ככבוד גדול לשמש כיו"ר בחברה אותה ייסד אביו, ואשר ממשיכה לפעול על פי חזונו. "אשמח לתרום מניסיוני ומהיכרותי את דלתא, על מנת לעזור לאייזק וליתר המנהלים להוביל אותה להישגים נוספים", אמר.

כמו כן, הודה דבח לגדעון שטיאט, וציין כי בזמן כהונתו יישמה החברה תוכנית ארגון מחדש מקיפה אשר הניבה תוצאות מרשימות והחזירה את החברה לפסי רווחיות.

בנוסף, בסוף שבוע שעבר, עזב את תפקידו של מנהל תחום דלתא שיווק ישראל, גיל אדמוני, אשר מונה לתפקיד זה יחד עם שטיאט. אדמוני היה אחראי על פעילות רשת של כ-10 חנויות החברה בישראל, המרכזת כ-10% מסך פעילות הקבוצה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker