מסתמן: ענת לוין תמשיך לשמש ממלאת מקום מנכ"ל כלל ביטוח

הפארסה בבחירת מנכ"ל חברת הביטוח נמשכת - לאחר שרק לפני שבוע לוין התפטרה מתפקידה כמשנה למנכ"ל כלל ביטוח לאחר שעלו תהיות לגבי סיכוייה לזכות בתפקיד

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ענת לוין
ענת לויןצילום: רמי זרנגר

הפארסה בבחירת מנכ"ל לחברת הביטוח כלל ביטוח נמשכת, לאחר שהיו"ר דני נוה והנאמן משה טרי לא מצליחים לגבש רשימת מועמדים, ובהם מועמד מוסכם. נראה כי הפתרון המסתמן הוא השארת המשנה למנכ"ל, ענת לוין, בתפקיד ממלאת מקום המנכ"ל למספר חודשים. לאחר מכן הם יחליטו אם לתת לה את המינוי באופן מלא, או למצוא לה מחליף.

רק לפני שבוע לוין התפטרה מתפקידה כמשנה למנכ"ל כלל ביטוח לאחר שעלו תהיות לגבי סיכוייה לזכות בתפקיד. לוין, אחת מבכירות המנהלות בתחום הביטוח, הגיעה לכלל ביטוח בתחילת 2015, לאחר שהעדיפה לפרוש מתפקיד מנכ"לית מגדל, שאותו מילאה במשך כמה חודשים.

לוין הגיעה לכלל ביטוח בעקבות בקשתו של איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח הפורש, שאותו הכירה עוד מתקופתם המשותפת במגדל - אז שימשה לוין כראש חטיבת ההשקעות וכהן כיהן כמנכ"ל מגדל ביטוח. כהן הודיע על פרישתו מתפקיד מנכ"ל כלל ביטוח לפני כשלושה חודשים, ולאחר שהתפטר הגישה לוין את מועמדותה לתפקיד.

מי שאמור להחליט מי ימונה לתפקיד מנכ"ל כלל ביטוח היא ועדת האיתור שמונתה בחברה. במקביל, שמה של לוין הוזכר, כאמור, לא פעם כמועמדת לתפקיד המפקחת על הביטוח. לפני מינויה של דורית סלינגר למפקחת על הביטוח, לוין דחתה הצעה להתמנות לתפקיד. כעת נותר לראות כיצת ועדת האיתור תפעל, ואם היא תאפשר לפארסה להימשך.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker