ארד זכתה במכרז של עד 110 מיליון שקל להתקנת מדי מים בתל אביב

החברה, שמייצרת מערכת תקשורת ממוחשבת לקריאה מרחוק של מדי מים, זכתה במכרז להקמה, אספקה ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק של מדי מים בעיר

יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טיפה זולגת מברז
יורם גביזון

חברת ארד , שבשליטת הקיבוצים דליה ורמות מנשה (27.14% כל אחד), זכתה במכרז ענק של מי אביבים, תאגיד המים של עיריית תל אביב. החברה, שמייצרת מערכת תקשורת ממוחשבת לקריאה מרחוק של מדי מים, זכתה במכרז להקמה, אספקה ותחזוקה של מערכת קריאה מרחוק של מדי מים בתל אביב.

הקמת המערכת החדשה תבוצע בשני שלבים עיקריים. בשלב הראשון של הפרויקט תערוך ארד פיילוט שיימשך שמונה חודשים, במסגרתו תחליף החברה 1,000 מדי מים שמבוססים על קריאה מרחוק במדי מים חדשים לקריאה מרחוק. בכפוף להשלמתו המוצלחת של הפיילוט תחליף ארד את יתרת 31 אלף מדי המים שמבוססים על קריאה מרחוק ברחבי תל אביב למדי מים חדשים, ותקים מערכת תקשורת רדיו בכל רחבי העיר.

בשלב השני של המכרז תבצע ארד החלפה מדורגת של 200 אלף מדי מים מיושנים המותקנים כיום בעיר ואינם מבוססים על קריאה מרחוק. כחלק מההסכם עם מי אביבים, לאחר תקופות השירות של מדי המים תחליף ארד את מדי המים לקריאה מרחוק שהתקינה בתמורה שנקבעה בהסכם.

ארד, שמנוהלת על ידי גבי ינקוביץ, תספק גם שירותי תחזוקה, אחריות, הפעלה וניהול שוטף של מדי המים ומערכת הקריאה מרחוק על כל מרכיביהם, בתמורה לסכום חודשי קבוע. המכרז - במקרה שבו יושלמו במלואם שני שלביו של ההסכם ותבוצע החלפה תקופתית אחת של מדי המים שתתקין החברה - מוערך ב-110 מיליון שקל. שירותי התחזוקה והתפעול שתספק החברה מוערכים ב-30-20 מיליון שקל בתקופה של 12 שנים.

ארד הרוויחה 4.1 מיליון דולר במחזור של 45.2 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2018, בהשוואה לרווח של 4.1 מיליון דולר במחזור של 41.5 מיליון דולר ברבעון המקביל ב-2017. הרווח מפעילותה בישראל הסתכם ב-2.3 מיליון דולר במחזור של 31.2 מיליון דולר ב-12 החודשים שהסתיימו במארס 2018. מניית ארד עולה ב-1.7% לשווי של 870 מיליון שקל, לאחר ירידה של 3.8% ב-12 החודשים האחרונים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker