תחליף את סלינגר? ענת לוין מסיימת את תפקידה בכלל ביטוח

לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח וראש חטיבת ההשקעות מועמדת גם לתפקיד מנכ"לית החברה. עם זאת, ההערכות הן כי היא בדרכה למגזר הציבורי

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
ענת לוין
ענת לויןצילום: רמי זרנגר

ענת לוין, המשנה למנכ"ל כלל ביטוח וראש חטיבת ההשקעות עוזבת את תפקידה - ומועמדת לתפקיד מנכ"לית החברה. עם זאת שמה של לוין עולה גם באופן תדיר כמועמדת לתפקיד המפקחת על הביטוח, במקומה של דורית סלינגר, וההערכות הן כי היא בדרכה למגזר הציבורי. שכרה של לוין בכלל ביטוח ב-3.5 השנים האחרונות הסתכם בכ-8 מיליון שקל.

לוין, אחת מבכירות המנהלות בתחום הביטוח, הגיעה לכלל ביטוח בתחילת 2015 לאחר שהעדיפה לפרוש מתפקיד מנכ"לית מגדל שאותו מילאה במשך כמה חודשים.

לוין הגיעה לכלל ביטוח בעקבות בקשתו של איזי כהן, מנכ"ל כלל ביטוח הפורש אותו הכירה עוד מתקופתם המשותפת במגדל - אז שימשה לוין כראש חטיבת ההשקעות וכהן כיהן כמנכ"ל מגדל ביטוח. כהן הודיע על פרישתו מתפקיד מנכ"ל כלל ביטוח לפני כשלושה חודשים, ולאחר שהתפטר הגישה לוין את מועמדותה לתפקיד.

מי שאמור להחליט מי ימונה לתפקיד מנכ"ל כלל ביטוח היא ועדת האיתור שמונתה בחברה. שמה של לוין הוזכר כאמור לא פעם כמועמדת לתפקיד המפקחת על הביטוח. לפני מינויה של סלינגר למפקחת על הביטוח, לוין דחתה הצעה להתמנות לתפקיד.

נציין כי סלינגר מסיימת את תפקידה בחודש אוגוסט ורשימת המועמדים לתפקיד המפקח על שוק ההון והביטוח הולכת ומתארכת - בין היתר רמי דיין ויואב בן אור. כמו כן היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלביט שלח מכתב לשר האוצר משה כחלון - ובו דרישה כי מציאת מחליף לסלינגר תבוצע באמצעות ועדת איתור שתוקם בראשות מנכ"ל האוצר שי באב"ד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker