סקר: סוכני הביטוח מעדיפים את הראל בכל תחומי הפעילות

סקר שביעות הרצון השנתי של לשכת סוכני הביטוח נחשב משמעותי מאוד בענף הביטוח ויכול להשפיע בעקיפין על המכירות של החברות

נועם בר
שתפו בפייסבוק

>> הראל היא חברת הביטוח המועדפת על סוכני הביטוח הן בתחום ביטוחי החיים והפנסיה, הן בפעילות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות והן בתחום ביטוחי הבריאות והביטוחים הסיעודיים - כך נקבע השבוע סקר שביעות הרצון שפירסמה לשכת סוכני הביטוח בישראל, במהלך כנס ביטוח ופיננסים.

הסקר השנתי, שבודק את שביעות הרצון של סוכני הביטוח מחברות הביטוח ומבתי ההשקעות במגוון פרמטרים, נחשב למשפיע מאוד על ענף הביטוח והחיסכון ארוך הטווח, וסוכנים רבים מחליטים על פיו עם אילו חברות כדאי להם לעבוד. בין הפרמטרים שנבדקים: מהירות הטיפול בתביעות, מקצועיות העובדים בחברה, יחס החברה לסוכנים, שירותי המחשוב של החברה והוגנות העמלות שנותנות החברות לסוכנים. במדגם שנבדק השתתפו כ-700 סוכנים, ומשמעות הציונים היא שיעור הסוכנים שנתנו לחברה ציון 8-10 בשאלות שנשאלו.

בתחום ביטוח החיים והפנסיה זכתה הראל לציון שביעות רצון כולל של 67%. אחריה קבוצת מגדל עם ציון של 61%. בהמשך הפניקס עם ציון של 50%, ובסוף מנורה וכלל עם ציוני שביעות רצון מתחת ל-50%. בפעילות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות זכתה הראל לציון 66.7%, הפניקס קיבלה ציון 60.7%, ובתחתית מגדל עם ציון נמוך של 48%.

גם בתחום ביטוחי הבריאות והביטוחים הסיעודיים זכתה הראל במקום הראשון עם ציון שביעות רצון של 79%. מגדל הגיעה למקום השני בציון 71% ובתחתית מנורה מבטחים עם ציון של 64%.

לפני חצי שנה ערכה לשכת סוכני הביטוח סקר דומה בתחום הביטוח האלמנטרי, וגם אז זכתה הראל במקום הראשון, עם ציון של 65%.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker