50 אלף שקל בחודש: התפקיד החדש של מנכ"לית גזית גלוב לשעבר

כונס הנכסים של יורוקום נדל"ן מבקש מבית המשפט להתחיל לקדם מכירת מיזמי הנדל"ן של החברה ■ בנוסף, הוא מבקש למנות שני יועצים חיצוניים: פז כלכלה והנדסה ושרון זאורבך

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
רוחה לוין
רוחה לויןצילום: Bartosz Maciejewski

כונס הנכסים ביורוקום נדל"ן, שהיתה בבעלות איש העסקים שאול אלוביץ', ביקש מבית המשפט בתל אביב לאפשר לו לקדם ולמכור את מיזמי הנדל"ן של החברה.

הכונס ביקש למנות שני גופים מקצועיים שיעזרו לו לקבל הערכת שווי לגבי הנכסים המשועבדים: חברת פז כלכלה והנדסה בע“מ, לצורך הערכת שווי עודפי פרויקט מידטאון; וחברת הייעוץ MNS של שרון זאורבך, לצורך הערכת שווי למניות חברת חלל, ולשם ליווי כלכלי לכונס הנכסים בקשר לפעולות מהותיות הנדרשות בקשר לאחזקות במניות השליטה בחלל.

הכונס מבקש גם למנות את רחל (רוחה) לוין כדירקטורית בחברת מידטאון. לוין היתה מנכ"לית גזית גלוב, והמינוי שלה יהיה למשך של חצי שנה, בשכר של 50 אלף שקל לחודש - שכר הגבוה בהרבה משכר דירקטורים בחברות באופן כללי.

בנוסף ביקש הכונס למנות את חיים רומנו, מנכ"ל אל על לשעבר; אבי ברגר, מנכ"ל משרד התקשורת לשעבר; ועוזיאל דנינו, מנכ"ל בית ההשקעות אקסלנס לשעבר, כדירקטורים בחברת חלל תקשורת. הבקשה נובעת מכח מניות חלל המשועבדות.

פרויקט מידטאון בתל אביב, שבו שותפה יורוקוםצילום: מוטי מילרוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker