שותפי חצרים בנטפים ינהלו מו"מ למכירת אחזקותיהם בחברה

קיבוץ חצרים החליט לרכוש את מניות שותפיו, כדי לשלב בחברה משקיע אסטרטגי בינלאומי, שיחזק את אחיזתה של נטפים בשוק ההשקיה העולמי

עמירם כהן
שתפו בפייסבוק

>> שותפיו של קיבוץ חצרים בנטפים יתחילו בימים הקרובים במו"מ עם משקיעים בינלאומיים למכירת אחזקותיהם בחברה (62%), לאחר שקיבוץ חצרים סירב לשלם את המחיר שדרשו שותפיו בחברה למכירת מניותיהם לקיבוץ. ככל הידוע דרשו השותפים כ-580 מיליון שקל בתמורה לאחזקותיה לפי 940 מיליון דולר שווי חברה.

חצרים הוא בעל המניות הגדול (38%) בנטפים. החברה עוסקת בייצור ציוד להשקיה והיא אחת המובילות בעולם בענף זה. שותפיו הם קיבוץ מגל (24%), קיבוץ יפתח (8%) וקרנות ההשקעה מרקסטון (20%) וטנא (10%).

קיבוץ חצרים החליט לרכוש את מניות שותפיו, כדי לשלב בחברה משקיע אסטרטגי בינלאומי, שיחזק את אחיזתה של נטפים בשוק ההשקיה העולמי. ב-90 הימים הקרובים יוכלו ארבעת שותפיו של חצרים בנטפים למכור את אחזקותיהם במחיר שלא יפחת מ-5% מהמחיר שדרשו מחצרים. אם לא יימצא קונה במחיר הנמוך מ-5% מהמחיר שנדרש מחצרים, תחזור זכות סירוב ראשונה למניות השותפים לידי חצרים במחיר החדש שייקבע בין הרוכש לשותפים.

ככל הידוע נסוגו מרבית המתעניינים הבינלאומיים ברכישת השליטה בנטפים מהשותפים ונותרו בתמונה רק קרנות ההשקעה פרימירה ואיפקס.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker