יו"ר לשכת עורכי הדין: "סלינגר - המפקחת הגרועה בעולם"

יו״ר לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נוה, תקף את המפקחת על הביטוח בכנס לשכת סוכני הביטוח באילת ■ "כמה יחצנות אפשר לעשות. אני לכנס הבא אגיע רק כדי לוודא שבאמת פרשת"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה
אסא ששון

"גברת סלינגר תיזכר כמפקחת הכי גרועה בעולם. היא נוהגת בכוחניות ואגרסיביות", כך השתלח אתמול (ב') יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה, בממונה על שוק ההון והביטוח, דורית סלינגר, בכנס סוכני הביטוח באילת.

נוה אמר בפתיחת דבריו: "לפני כן נאמה המפקחת שלכבוד הכנס שלכם היא הוציאה חוזר נגדכם, וזה אומר שהיא ממש לא מכבדת אתכם או סופרת אתכם. כל שלושה ימים יוצא חוזר בתחום הביטוח, במקום שהמפקחת תיישם החלטות ממשלה להפחתת נטל הרגולציה".

נוה המשיך ותקף את סלינגר: "סוכנים מגיעים למצב שהם לא מסיימים את החודש, זה לא צריך להיות כך. אם את, כמפקחת, רוצה לבטל את סוכני הביטוח, וזאת דעה לגיטימית, אז תגידי את זה ישר בפנים. זה לא רק אתם. חברות הביטוח גם שם. המפקחת מנסה לנהל גם את החברות וגם את הדירקטוריון".

אז הגיע נוה למוקד העימות העיקרי שלו מול סלינגר - הקמת מוסד בוררות שאמור היה לסייע לאזרח להתמודד מול חברות הביטוח, מהלך שלא צלח לאחר ההתנגדות, בין היתר, של לשכת עורכי הדין.

דורית סלינגרצילום: אייל טואג

נווה אמר כי: "בחוק ההסדרים הקודם המפקחת על הביטוח נסתה לגנוב במחשכים ולהעביר את חוק מוסד בוררות חובה ולפגוע בזכויות המבוטחים לייצוג. לאחר שנלחמנו ובלמנו את החקיקה, חשבנו שסלינגר תנסה להעביר זאת בנוהל חקיקה מלא ותקין. אבל עכשיו גילינו שבתקציב  החדש שוב מנסים לגנוב חקיקה".

לבסוף אמר נוה: "בתפקידה הקודם, בו שימשה מנכ״לית חברת הדירוג מעלות, אמרה סלינגר 'אין לי חובת נאמנות להגן על הציבור', בתשובה לשאלה ששאל אותה גיא רולניק. טייקונים וחברות פשטו את הרגל בגלל הדירוג הנפשע שלך, הציבור משלם ואת מגלגלת עיניים. כמה יחצנות אפשר לעשות. אני לכנס הבא אגיע רק כדי לוודא שבאמת פרשת".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker