נשיא לשכת סוכני הביטוח לסלינגר: "תם העידן שבו אתם תשלחו חוזרים ואנחנו נתיישר"

ליאור רוזנפלד דיבר בתקיפות בכנס הלשכה שהתקיים הערב בנוכחות הממונה על הביטוח: "תם העידן שבו סוכן הביטוח היה לשק חבטות. לא אתן לשום גורם לפגוע במעמדנו" ■ ח"כ אקוניס: "הביורוקרטיה היא גידול סרטני בלב המדינה"

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ליאור רוזנפלד, נשיא לשכת סוכני הביטוח
אסא ששון

הערב (ב') התקיים טקס הפתיחה של הכנס הפנסיוני של לשכת סוכני הביטוח באילת. זהו הכנס הראשון של ליאור רוזנפלד כנשיא לשכת סוכני הביטוח, ואולם מתברר כי הגישה הלוחמנית כנגד סלינגר לא השתנתה. רוזנפלד פתח ואמר כי הגיעה העת לסדר יום חדש מול הרגולציה. "עם כל הכבוד, ויש כבוד, הימים בהם ענף הביטוח מתנהל ב'נשלח חוזרים ואתם תתיישרו' יגיעו לסיומם. נהיה נשתף פעולה, אך מהלכים חד צדדיים ייענו בחקיקה שתגן על המקצוע".

בין המשתתפים בכנס היו שר המדע והטכנולוגיה, ח״כ אופיר אקוניס (הליכוד), יו"ר המחנה הציוני אבי גבאי, מנהל רשות המסים ערן יעקב, ראש רשות ההון דורית סלינגר, יו״ר איגוד חברות הביטוח יאיר המבורגר, יו"ר לשכת עורכי הדין, עו"ד אפי נווה ורוזנפלד.

רוזנפלד פנה בדבריו ליו"ר רשות שוק ההון, דורית סלינגר ואמר: "תם עידן המהלומות, תם העידן שבו סוכן הביטוח היה לשק חבטות. לא אתן לשום גורם לפגוע במעמדנו, בפרנסתנו ובמחויבות שלנו למען המבוטחים בישראל. האמת המקצועית לא נמצאת רק בצד אחד של המתרס. דאגה למבוטחים אינה רק לקצץ עמלות ולהתערב במחירים - דאגה למבוטחים היא בראש ובראשונה לדאוג שיטפלו בהם אנשי מקצוע בעלי רישיון, מנוסים וישרים. סוכני הביטוח הם שומרי - הסף וכך יישארו לעולם. עודף רגולציה הוא דבר מסוכן שמונע צמיחה, גורם לכאוס ובעיקר מבריח שחקנים משמעותיים בשווקים רבים. לא סתם חרטה הממשלה על דגלה לטפל בסוגיית עודף הרגולציה".

רוזנפלד פנה למנהלי חברות הביטוח והדגיש כי פני הלשכה לסדר יום חדש גם עם חברות הביטוח. "אנחנו בונים מחדש את הברית בין סוכני הביטוח לבין חברות הביטוח. מקצוע אחד, ברית אחת ואינטרס משותף אחד. יום העצמאות ה-70 הוא בדיוק ההזדמנות להזכיר לכולנו שאת חברות הביטוח בנו ועד היום בונים סוכני הביטוח - אך אל לאף אחד לקחת זאת כמובן מאליו. ניצור שותפות שתהיה מודל לחיקוי לענפים אחרים".

רוזנפלד נהנה מרוח גבית משר המדע, ח״כ אופיר אקוניס שאמר: "הביורוקרטיה הישראלית היא גידול סרטני בליבה של מדינת ישראל. זה מסוכן ואנחנו חייבים לעצור את זה יחד. הגיע הזמן לשים סוף לעודף הרגולציה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker