נקמת המרובעים

"היפה והחנון" של ערוץ 10 נכנסה לעשירייה הפותחת - ודחקה את התוכניות של רשת. "האח הגדול" עדיין בראש הטבלה

אביב דילבסקי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אביב דילבסקי

>> בערוץ 10 כבר לא זוכרים את הפעם הקודמת שבה תוכנית המשודרת בערוץ נכנסה לעשירייה הפותחת, אך בשבוע החולף זה קרה שוב. הקרב בין זוגות היפות והחנונים הגיע לשיאים ועמו גם הרייטינג של תוכנית הריאליטי "היפה והחנון", שהגיע ל-21.2% והביא אותה למקום שמיני בטבלת התוכניות הנצפות בשבוע החולף. על אף ההצלחה, הנציגה הבאה של הערוץ בטבלה, "לעוף על המיליון", הגיעה רק למקום 23. כל הנתונים מתייחסים לכלל האוכלוסייה וכוללים צפייה נדחית.

הנפגעת העיקרית מכניסתו של ערוץ 10 לעשירייה הפותחת היא זכיינית ערוץ 2 רשת, שלא הצליחה להכניס ולו נציגה אחת לעשירייה. התוכנית "כלבוטק" של הזכיינית, ששודרה מול "היפה והחנון", הצליחה להגיע רק למקום 15, עם שיעור צפייה של 16.7%. "רוקדים עם כוכבים", שלרוב מצליחה להשתרבב לעשירייה, הסתפקה בשבוע החולף במקום 11, עם 19.1%. זכיינית ערוץ 2 קשת, שמדי שבוע שולטת בראש הטבלה, הכניסה גם בשבוע החולף את מירב הנציגויות לעשירייה - שש תוכניות, ומעט מאוד הפתעות. "האח הגדול" ממשיכה להוביל את הטבלה, כפי שעשתה בכל שבוע מאז עלתה לאוויר. פרק ההדחה, ששודר במוצאי שבת, כבש את המקום הראשון עם שיעור צפייה של 32.1%, והפרק ששודר ביום רביעי הניב תוצאה של 31.9%.

יום שישי החדש של קשת הצליח לרתק את הצופים למרקע למשך ערב שלם. "אולפן שישי" אמנם הגיע רק למקום תשיעי עם שיעור צפייה של 20.9%, אך "ארץ נהדרת" הצליחה לטפס מקום אחד נוסף לעומת השבוע שעבר והגיעה למקום שלישי, עם שיעור צפייה של 28.7%. תוכנית הבידור החדשה של קשת בהפקת ביפ, "טלוויזיה במיטבה", ששודרה מיד לאחר "ארץ נהדרת" הצליחה להגיע למקום 12 המכובד עם תוצאה של 18.4%.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker