קמפיין חדש: סיפורי נשים שהתנסו ביוגורט אקטיביה

בקמפיין, שיעלה בהשקעה של 5 מיליון שקל, יובא תיעוד מצולם של נשים שהתמודדו עם בעיות עיכול, בנוסף לחוויותיהן של 50 בלוגריות שהתנסו ביוגורט במשך שלושה שבועות

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

>> גל הריאליטי מגיע גם למוצרי החלב: המותג אקטיביה של דנונה שטראוס משיק קמפיין, שבמסגרתו יפרסם את סיפוריהן של שש נשים שחוו קשיי עיכול ותיעדו את עצמן כשהתמודדו עם הבעיה בעזרת היוגורט הפרוביוטי - כך נודע ל-TheMarker.

אקטיביה הוא יוגורט פרוביוטי, שאמור לסייע לפעילות העיכול. בקמפיין, אותן שש נשים, שתיעדו עצמן במשך שלושה שבועות, ידברו על הבעיה וכיצד השפיעה על חייהן תחת הקונצפט: "אומרים לא לתחושת הנפיחות". המהלך בפייסבוק קורא לנשים לשתף חברות ולעודדן "להוציא מהארון" את נושא בעיות העיכול.

מיזם התוכן Activia-Onlife בשיתוף פעולה עם אתר הנשים Onlife כולל רופאי גסטרו, דיאטניות ופסיכולוגים שיכתבו ויסקרו את התחום. לפי איתן משטראוס, "אקטיביה ישראל מחזיק במכירות שנתיות של 100 מיליון שקל. באמצעות המהלך מתכוונת אקטיביה להגיע לצמיחה דו-ספרתית במכירות בשנה הקרובה".

ייתכן כי אחת הסיבות למהלך היא העובדה שלמרות הצמיחה של המותג בחודשים האחרונים, עקב השקת סדרת אקטיביה עם דגנים ושינוי הלוגו לעברית, אקטיביה, שהושק בישראל כמה שנים אחרי העולם לפני חמש שנים, טרם הצליח למנף את כוחו הרב בעולם באותה מידה בישראל - ומחזיק לפי נתוני סטורנקסט בשנים האחרונות בכ-11% משוק היוגורטים.

בעולם, מותג אקטיביה של דנונה חוצה את רף המכירות של 2.5 מיליארד יורו והתברג במקום 16 ברשימת המותגים המובילים בעולם. הוא מהווה את מנוע הצמיחה המוביל של דנונה בעולם ונמכר ביותר מ-50 מדינות.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker