הארוס הנבגד הזניק את "האח הגדול"

אופיר בר-זהר
שתפו בפייסבוק

>> הפרובוקציה של הכנסת הארוס לשעבר של מתמודדת ב"אח הגדול" לתוכנית השיגה את מטרתה: הפרק ששודר ביום רביעי השיג את נתון הרייטינג הגבוה בתולדותיה עם 35.7%.

הפרק השני, שבו כבר נפרד האקס הנבגד מהבית, הניב את הנתון השני בגובהו לסדרה מאז עלתה לאוויר בישראל, עם רייטינג של 34.6%. כל הנתונים מתייחסים לצפייה בכלל האוכלוסייה. קשת ממשיכה בשבוע נוסף של הצלחות עם שש תוכניות בעשירייה הראשונה, חדשות ערוץ 2 עם שלוש נציגות והזכיינית המתחרה רשת עם תוכנית אחת בלבד ברשימה - כלבוטק, שהגיעה למקום שמיני עם 19%.

ערוץ 10 מצטרף לטבלה במקום 13 עם תוכנית לקט של "היפה והחנון", שהניבה 15.9%. שידור הלקט איפשר לכלבוטק להתחזק, לאחר שבשבועות האחרונים "היפה והחנון" ניצחה את רפי גינת בטבלת הרייטינג. התוכן המוביל בערוץ 1 היה משחק הכדורגל בין הפועל תל אביב להפועל קרית שמונה עם 8.2% במקום 32.

הצלחת הפרק של "האח הגדול" ביום שבת היתה מקפצה חזקה לתוכנית "בקרוב אהבה", שדורגה שלישית עם 24.5%. "עובדה" רביעית עם נתון גבוה יחסית של 23.3%. הלקט של "ארץ נהדרת" תפס את המקום השישי עם 21.2% ו"פלפלים צהובים" במקום 9 עם 18.5%.

האירועים במצרים הביאו לסיקור נרחב במהלך סוף השבוע, בעוד שמהדורות החדשות התמקדו באירועים ואף שידרו עדכונים ותוכניות במהלך היום. מהדורות החדשות בכל הערוצים שלחו כתבים למצרים שסיקרו את המתרחש. ההתרחשויות הדרמטיות לא שינו את נתוני הרייטינג של המהדורות באופן חד, אך נרשמו עליות של 10%-20%, בעיקר במהדורות שישי. ביום שבת כבר נרשמו נתונים קרובים יותר לממוצע.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker