דן זיסקינד - מנהלה הפיננסי הוותיק של טבע - ימונה לדירקטור בחברת הביו-מד רדהיל

זיסקינד מכהן גם כיום כדירקטור בחברת טבע; בנוסף, הוא מכהן כדירקטור במגדל, גפן השקעות, נס וסינרון

ערן אזרן

דן זיסקינד מונה לדירקטור בחברת הביו-מד רדהיל. זיסקינד שימש כמנהל הפיננסי של טבע במשך 31 שנים, עד שנת 2008, והיה בעל תפקיד מרכזי בהובלת מהלכים אסטרטגיים בענקית הגנריקה הישראלית. זיסקינד מכהן גם כיום כדירקטור בחברת טבע. בנוסף לתפקידו החדש ותפקידו הקודם בטבע, זיסקינד, מכהן כחבר דירקטוריון בחברות מגדל, גפן השקעות ביומד, נס וסינרון, וכחבר הוועד המנהל בוועדת ההשקעות של קרן ירושלים.

זיסקינד בעל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר MBA מאוניברסיטת מסצ'וסטס, ארה"ב, הינו חבר ועדת ההיגוי ויו"ר הועדה ליחסי ציבור פיננסים בפורום למנהלי כספים ראשיים CFO. בשנת 2000 קיבל זיסקינד אות הוקרה של הפורום על תרומתו להצלחתה של טבע והיותו דוגמה לתפקודו של CFO בחברה ובשנת 2007 קיבל אות הוקרה מיוחד מטעם הפורום עבור מפעל חיים.

"אני שמח על הצטרפותי לצוות הניהולי ברדהיל ואפעל על מנת לסייע, ככל הניתן, לקידום מטרותיה של החברה. רדהיל מתמקדת כיום בהובלת צנרת התרופות של החברה, אשר נמצאת בשלבים מתקדמים של ניסויים קליניים, אל אישור רגולטורי לשיווק, תוך כדי ניצול אפקטיבי של היכולות הניהוליות, הרגולטוריות והפיננסיות של החברה", אמר זיסקינד לאחר ההודעה על המינוי.

רדהיל הינה חברה ישראלית הרוכשת ומפתחת תרופות בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים (Phase II/III) עד לשלב אישור FDA. לרדהיל יש כיום 6 מוצרים בשלבי פיתוח קליניים מתקדמים, מהם 4 תרופות לקראת כניסה לניסויים קליניים פיבוטאלים Phase III או Phase II/III מאוחד. רדהיל מתמקדת בעיקר בפיתוח ומסחור של פורמולציות חדשות המהוות שיפור לתרופות קיימות. החברה החלה הלאחרונה להיסחר בבורסה בתל-אביב, לאחר שיצאה לגיוס הון ראשוני.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker