אמדוקס: רכישה עצמית של מניות בהיקף של עד מיליארד דולר במשך השנתיים הבאות

מוקדם יותר היום הודיעה החברה על זכיות בחוזים מול שתי ענקיות תקשורות - וודאפון בגרמניה ו-TIM מברזיל

ערן אזרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים4
ערן אזרן

, , ספקית מערכות ושירותים בתחומי שירות לקוחות, בילינג וניהול הזמנות, דיווחה היום כי דירקטוריון החברה אישר תוכנית לרכישה עצמית של מניות רגילות בהיקף של עד מיליארד דולר במשך השנתיים הבאות. התוכנית היא בנוסף לתוכנית בהיקף של 700 מיליון דולר, שאושרה באפריל 2010, אשר נותרו ממנה 198 מיליון דולר לרכישה נכון ל-31 בדצמבר, 2010. לאחר ההודעה עולה מניית החברה בכ-1.5% בוול סטריט.

לאחר ההודעה ערכה ענקית הבילינג מפגש אנליסטים בניו-יורק שהועבר גם באינטרנט, במסגרתו נשיא ומנכ"ל אמדוקס החדש, אלי גלמן, שנכנס לתפקידו בנובמבר 2010 וסמנכ"ל הכספים תמר רפפורט-דגים, הציגו את תחזיות החברה לשנים 2013-2015. מהתחזית עולה כי החברה צופה צמיחה של 4%-6% וצמיחה דו-ספרתית ברווח למניה בשנים הבאות, וזאת הודות לרכישה העצמית של המניות שמבצעת החברה וגידול בהכנסות.

מוקדם יותר הודיעה אמדוקס על זכיות בחוזים מול שתי ענקיות תקשורות - וודאפון בגרמניה ו-TIM מברזיל. וודאפון בחרה במערכות OSS של החברה (מערכות לתמיכה תפעולית) עבור אוטומציה של תהליכי התכנון של רשת סלולרית חדשה. במסגרת החוזה, אמדוקס תעניק לה גם תמיכה בפריסת הרשת בכדי להגדיל את הקיבולת והמהירות של שירותי תקשורת הנתונים שהחברה מציעה ללקוחותיה. TIM תיעזר במוצרי אמדוקס כדי לתמוך במעבר לרשת של הדור הבא. בין המוצרים שיוטמעו יהיו מערכות לניהול הזמנות, ניהול שירותים, ניהול משאבים וקטלוג מוצרים כלל ארגוני. ההיקפים הכספיים של שני החוזים לא נמסרו.

בסוף חודש ינואר דיווחה החברה על תוצאותיה לשנת 2010 ולרבעון הרביעי. מכירות החברה, בסיכום הרבעון, עלו ב-6.9% לעומת הרבעון המקביל והסתכמו בכ-775 מיליון דולר, מעל לתחזית האנליסטים של כ-770 מיליון דולר. כמו כן, החברה הגיעה לגבול העליון של יעד המכירות העצמי - 780 מיליון דולר. עם זאת, בשורת הרווח הנקי המתואם נרשמה ירידה של כ-12% לסך 99.8 מיליון דולר בלבד כאשר בשוק חזו רווח של 106 מיליון דולר, זאת עקב עלייה חדה בהוצאות התפעוליות.

הרווח המתואם למניה בחישוב רבעוני הסתכם בכ-52 סנט, לעומת צפי ל-54 סנט ו-55 סנט ברבעון המקביל. מדובר בגבול התחזית העצמית התחתון של החברה בטווח שבין 49 ל-58 סנט. הרווח הנקי הלא מתואם היה נמוך אף יותר והסתכם בכ-73.4 מיליון דולר בהשוואה ל-88.4 מיליון דולר ברבעון המקביל אשתקד ומבטא רווח לא מתואם למניה של 38 סנט מול 43 סנט בתקופה המקבילה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker