חטיבת הביו-מד של ג'נרל אלקטריק רכשה החברה הבת של אורבוטק תמורת כ-15 מיליון דולר

ג'נרל אלקטריק: "הרכישה איפשרה לנו לצלוח אבן דרך לקראת המשך צמיחת פעילות הרפואה הגרעינית שלנו"

ערן אזרן
שתפו בפייסבוק

ג'נרל אלקטריק הלת'קייר (GE Healthcare), חטיבת הביו-מד של ג’נרל אלקטריק, השלימה רכישת החברה הבת של אורבוטק (אורבוטק פתרונות רפואיים - OMS) תמורת כ-15 מיליון דולר. אורבוטק פתרונות רפואיים מייצרת גלאי קרינה במצב מוצק שישמש את ג'נרל בטכנולוגיה של רפואה קרדיולוגית.

"רכישתה של החברה אפשרה לנו לצלוח אבן דרך משמעותית לקראת המשך צמיחת פעילות הרפואה הגרעינית שלנו", אמר נתן חרמוני, המנהל הכללי של תחום הרפואה הגרעינית בג'נרל אלקטריק הלת'קייר. "יכולתנו לייצר את גלאי הקרינה במצב מוצק תסייע לצוותים רפואיים ברחבי העולם לספק למטופלים בדיקות מהירות ונוחות יותר, במינוני קרינה נמוכים יותר, תוך שיפור היעילות ושמירה על איכות הדימות".

אורבוטק, החברה האם של אורבוטק פתרונות רפואיים, פעילה בשני התחומים עיקריים: PCB - ייצור מכונות בדיקה והדפסה לכרטיסים אלקטרוניים מודפסים, ו-FPD - ייצור מכונות בדיקה למסכים שטוחים. ביוני 2010 הודיעה החברה על כניסה לתחום חדש נוסף: PECVD - ייצור מכונות מגדילות תפוקת חשמל מלוחות סולאריים. פרט למכירת מוצרים עצמם, החברה משווקת ומספקת גם חוזי שירות ללקוחותיה. למרות ירידה של 32% בהכנסות, החברה רשמה רווח נקי חיובי של 4 מיליון דולר ברבעון הרביעי של 2010.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker