חוזה נוסף לתאת טכנולוגיות: הסכם אחזקה עם אוסטריאן אירליינס בכ-5.5 מיליון שקל

החברה, שנסחרת בתל אביב ובניו יורק, מספקת מוצרים ושירותים לתעשיית התעופה ולשוק הביטחוני

ערן אזרן
שתפו בפייסבוק

חוזה נוסף לתאת טכנולוגיות מקבוצת קמן: החברה דיווח היום כי החברה הבת פידמונט, חתמה על הסכם עם חברת התעופה האוסטרית אוסטריאן אירליינס (Austrian Airlines) לאספקת שירותי תחזוקה למנועי העזר (APU) של צי המטוסים מדגם בואינג 767 שברשות חברת התעופה. ההסכם בהיקף של כ-5.5 מיליון שקל לתקופה של 5 שנים. כיום מספקת פידמונט שירותי תחזוקה למנועי עזר ורכיבים שונים לחברת התעופה האוסטרית.

בחודש אפריל 2010 חתמה פידמונט על שני הסכמים לשיפוץ חלקי מטוסים של שתי חברות תעופה אירופיות בהיקף של מעל 7 מיליון דולר למשך 9 שנים. בחודש מאי אשתקד הודיעה החברה כי יצרנית המטוסים הקלים סירוס בחרה בה לספק לה מערכות בהיקף של 10 מיליון דולר, על פני 10 שנים. ביולי 2010 חתמה תאת על הסכם עם חברת לוקהיד מרטין האמריקנית למכירת רכיבים עבור מנועי חרום של מטוסי F-16. ההסכם בהיקף של כ-16 מיליון שקל לתקופה של שנתיים.

תאת טכנולוגיות, שנסחרת בתל אביב ובניו יורק, מספקת מוצרים ושירותים לתעשיית התעופה ולשוק הביטחוני ופעילה בשלושה תחומים: האחד, ייצור פתרונות ניהול חום על ידי מחליפי חום, מערכות קירור ומיזוג אוויר; השני, ייצור מערכות הנע חשמליות; והשלישי, תחזוקה, שירות ושיפוץ שוטפים של אביזרי תעופה שונים. בנוסף, החברה מחזיקה כ-40% בחברת First Aviation Services העוסקת במתן שירותי לוגיסטיקה, הפצה ותחזוקת מטוסים.

"ההסכם הנוכחי עם החברה הינו נדבך חשוב באסטרטגיית החברה להרחיב את שירותי התחזוקה ל-APU מדגמים מתקדמים מחד, ואת הפעילות הישירה מול חברות תעופה מאידך", ציין שמואל פלדל, נשיא ומנכ"ל תאת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker