נסטלה נכנסת לשוק חטיפי הדגנים עם פיטנס

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
עדי דברת
עדי דברת-מזריץ

>> נסטלה מנצלת את כוח המותג פיטנס ותיכנס לתחום חטיפי הדגנים. החטיפים של נסטלה ייקראו פיטנס בר ויושקו בהשקעה של 3 מיליון שקל. חטיפי הדגנים של פיטנס נמכרים במדינות רבות ובמגוון רחב של טעמים, ואולם בתחילה תשווק החברה בישראל ארבעה טעמים בלבד - שוקולד מריר, שוקולד מריר ותפוזים, תות וטעם טבעי.

המחזור של שוק חטיפי הדגנים בישראל צמח ב-7.8% ב-2010 והסתכם ב-210 מיליון שקל. השוק מחולק לשני סגמנטים - חטיפים למבוגרים וחטיפים לילדים. המחזור של קטגוריית המבוגרים, אליה נכנסת נסטלה, הסתכם ב-130 מיליון שקל ב-2010, עם צמיחה של 8.6%.

"פיטנס הוא מותג חזק שמוביל את דגני הבוקר למבוגרים ומחזיק 26% מהקטגוריה. המותג צמח יפה בשנה האחרונה בנתחי השוק וכעת אנו עושים את הצעד הבא ונכנסים לשוק חטיפי דגנים למבוגרים", אמרה זהבה מרטינוביץ', מנכ"לית חטיבת דגני הבוקר של נסטלה.

מרטינוביץ' הסבירה כי את שוק הדגנים למבוגרים מובילה תלמה של יוניליוור, אך המוצרים שלה בקטגוריה מחולקים לפי שמות מותגים שונים - כמו דלי פקאן (24%) וברנפלקס (13%) - לעומת פיטנס, שהוא המוביל כמותג.

נסטלה תנסה לכבוש נתח שוק של 15% מהקטגוריה בשנה הראשונה ו-23% בתוך שנתיים-שלוש. לדברי מרטינוביץ', "פיטנס יביא מותג חזק שנשים מכירות ויודעות שהוא משלב טעם ובריאות. כמו כן, נשיק שני טעמים שאינם קיימים בשוק, שוקולד תפוז ותות, וחטיף השוקולד שלנו שונה במרקם".

היא הוסיפה כי כרגע החברה לא מתכננת לשווק בישראל חטיפי דגנים לילדים. "החלטנו להביא את חטיפי המבוגרים גם כיוון שזו קטגוריה גדולה יותר וגם כי אנחנו חזקים יותר בקרב המבוגרים. קטגוריית חטיפי הילדים רוויה במתחרים. יכול להיות שנביא אותם בטווח רחוק יותר".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker