מזרחי טפחות משקיע 20 מיליון שקל בשדרוג מוקד שירות הלקוחות ותשתית הטלפוניה הארגונית

מיכאל רוכוורגר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
מיכאל רוכוורגר

>> בנק מזרחי טפחות, בניהולו של אלי יונס, משקיע כ-20 מיליון שקל בשדרוג מוקד שירות הלקוחות הטלפוני של הבנק ותשתית הטלפוניה הארגונית ל-IP.

יחד עם iteam, הזרוע הטכנולוגית של הבנק, תיישם חברת יבמ את הפתרון החדיש בכל סניפי הבנק ובמוקדים הטלפוניים בלו"ז קצר במיוחד.

הקמת המערכת משתלבת במעבר המתוכנן של כמה יחידות בבנק והמוקדים הטלפוניים שלו למרכז התפעול החדש בלוד, מט"ל (מזרחי טפחות לוד). היקף ההשקעה בפרויקט החדש נאמד ב-20 מיליון שקל.

לדברי סמי קינן, מנהל חטיבת טכנולוגיות המידע (CIO) של מזרחי: "הקמת המערכת תגרום לקפיצת מדרגה בממשק בין הבנק ללקוחותיו ותייצר רמת שירות ייחודית ואיכותית במיוחד. במקביל, יושג שיפור מהותי של התקשורת הטלפונית הפנים-ארגונית בין עובדי הבנק ומחלקותיו השונות.

קינן גם אמר כי "החלטת הבנק לבחור בפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים מסוגם - המותקנים בשורה ארוכה של בנקים מובילים בעולם ובשירותי שילוב המערכות והיישום של יבמ - היא חלק מהמהלך הכולל של הבנק לעליית מדרגה באיכויות התשתיות הטכנולוגיות. מהלך זה יאפשר לבנק לתת מענה טוב יותר למגוון צורכי הלקוחות ולעמוד עמם בקשר הדוק יותר".

בחודש שעבר חנך מזרחי את מרכז המחשבים החדש שלו במרכז התפעול החדש של הבנק באזור התעשייה הצפוני של לוד. עם תום תהליך המעבר לאתר החדש, צפויים כ-1,200 מעובדי הבנק לעבוד במקום, ובכלל זה iteam, המוקדים הטלפוניים, מרכז ההדרכה, האגף לתפעול עורפי ויחידת חיתום וניהול הלוואות בתחום המשכנתאות.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker