נועם בר

>> רמי ארמון, סמנכ"ל ההשקעות של קרן הפנסיה מבטחים החדשה - קרן הפנסיה הגדולה בישראל - החליט לעזוב את חברת הביטוח מנורה מבטחים, לאחר שזו הכריזה על שינוי מבני.

עד כה ניהול ההשקעות פוצל בין הפנסיה לביטוחי המנהלים והגמל. את ההשקעות בקרן הפנסיה ובחלק מקופות הגמל ניהל ארמון, ואילו את ההשקעות בביטוחי המנהלים ובחלק האחר של קופות הגמל ניהל אבי שטרנשוס, שעזב לפני חצי שנה לבנק הבינלאומי. רק ביולי האחרון קודם ארמון בן ה-39 לתפקיד החדש, כשקודם לכן הוא שימש חבר בהנהלת קרן הפנסיה מנורה מבטחים.

עם עזיבתו של שטרנשוס הגיע גולדמן, שניהל בפסגות את ההשקעות בקופת הגמל גדיש. הגעתו של גולדמן למנורה היתה צעד ראשון לקראת השינוי ומינויו של גולדמן למנהל תחום השקעות עמיתים. ארמון ראה בשינוי הארגוני פגיעה בסמכויותיו ובחר לעזוב את החברה. מעל גולדמן עומד יוני טל, מנהל ההשקעות הראשי במנורה מבטחים, שמנהל גם את תיק הנוסטרו של החברה.

את דרכו במנורה התחיל ארמון ב-2002 כמנהל אג"ח. ארמון אישר את הידיעה ואמר: "היו לי שמונה שנים מרתקות במנורה מבטחים. הגעתי להישגים יוצאי דופן ואני יוצא למסגרת חדשה. כשנכנסתי בדצמבר 2002 הנכסים בקרן מבטחים היו 6.5 מיליארד שקל, וכיום הם ל-35 מיליארד שקל".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker