"התוכנה שלנו היתה עשויה לסייע לפתור מהר יותר את התקלות בבזק ובסלקום"

הסטארט-אפ הישראלי קוואליסיסטמס, המספק פתרונות לניטור הרשת ולבדיקות פונקציונליות, גייס 6 מיליון דולר

גיא גרימלנד
גיא גרימלנד
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
גיא גרימלנד
גיא גרימלנד

>> בתחילת דצמבר 2010 אירעה תקלה ברשת של סלקום, ויותר ממיליון לקוחות לא יכלו להוציא ולקבל שיחות. לפני כמה שבועות התחוללה תקלה נרחבת, שונה מזו של סלקום, גם ברשת בזק. האם ניתן היה לנטר את התקלות ולעלות עליהן לפני שנהפכו לתקלה משמעותית שמשתקת לקוחות רבים? בסטארט-אפ הישראלי קוואליסיסטמס, שייסד אריה פיינגולד, מייסד מרקורי, מאמינים שאם החברות היו משתמשות בטכנולוגיה שלהן, ניתן היה לנטר את התקלות.

הבוקר תודיע קוואלסיסטמס - המפתחת תוכנה בתחום ניהול בדיקות אוטומטיות וניהול איכות עבור יצרניות אלקטרוניקה, ציוד תקשורת וספקיות תקשורת - על השלמת סבב גיוס הון חדש בהיקף של 6 מיליון דולר בהובלת הקרנות אוורגרין, ונצ'ר פרטנרס וג'מיני ישראל. "סבב ההשקעה הנוכחי יאפשר לנו להגדיל את צוותי המכירות שלנו ולהמשיך לפתח יישומים לעולם הארגונים הגדולים", אמר קוריאט.

קוריאט ציין כי אחד היתרונות בתוכנה שהחברה פיתחה הוא שכל מהנדס יכול להפעיל את התוכנה, בעוד שמערכות בדיקות איכות מתחרות מיועדות בדרך כלל להפעלה על ידי מתכנתים. "הפלטפורמה שלנו פונה לקהל של מהנדסים ולא מתכנתים. כדי לפקח על תשתית התקשורת של החברה היא צריכה לפתח קוד, אפליקציה, ואז יש צורך במתכנתים. התוכנה שלנו מאפשרת למהנדסים ליצור תרחישי בדיקה מורכבים ללא צורך בכתיבת קוד תוכנה מחדש".

ברוב החברות יש כבר תשתית בדיקות (QA) ברמה מסוימת. קוואליסיסטמס מאפשרת להן לחסוך את הצורך בהקמה עצמית של מערכת בדיקות. קוואליסיסטמס אינה מתחרה עם בדיקות איכות תוכנה סטנדרטיות אחרות, והתוכנה שפיתחה מתאימה לעולם בדיקות תקשורת ולאלקטרוניקה בהיבט של בדיקת פונקציונליות וניטור מצב הרשת. היא אינה מתחרה במרקורי וחברות אחרות.

החברה מוכרת כיום בהיקף של מיליוני דולרים. קוריאט מסרב לומר כמה בדיוק. היא מעסיקה 70 עובדים. ועובדת ממשרדיה בגני תקוה, לצד משרדי מכירות בגרמניה ומקומות נוספים.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker