יוצאים מהכפר: החברה המרכזית מבטלת את אירועי קוקה קולה וילג'

בלעדי בחברה בוחנים כעת כמה פורמטים אחרים לאירועים המיועדים לצעירים. קוקה קולה ישראל: "כמו בכל שנה, גם ב-2011 תהיה פעילות הקיץ של קוקה קולה לבני הנוער מרגשת ואולטימטיבית"

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

>> החברה המרכזית למשקאות קלים (קוקה קולה ישראל) מבטלת את אירועי קוקה קולה וילג' - כך נודע ל-TheMarker. אירועי קוקה קולה וילג' - כפר נוער הפועל ביולי ובאוגוסט ומארח מחזורים של בני נוער לפסטיבל של שלושה ימים עם פעילויות, לינה, אטרקציות, הופעות מוסיקה ועוד - התקיימו ברציפות בשלוש השנים האחרונות.

ביטול קוקה קולה וילג' נעשה ככל הנראה עקב ביטול האפשרות לקיים את האירועים באכזיב, שהיה המקום המזוהה עם היוזמה, ומתוך כוונת החברה למצוא דרך חדשה לפנות אל קהל הצרכנים הצעיר. בימים אלה בוחנת החברה כמה קונצפטים לאירועים אחרים.סביר כי קוקה קולה תמשיך לפעול במודל דומה, אך הקריאטיב ישתנה - כלומר, החברה תשיק אירוע שימותג בצורה אחרת.

קוקה קולה מקיימת אירועי קיץ מזה שמונה שנים. ב-2003 השיקה את כפר המוסיקה בניצנים - מופע ענק של אמנים ישראלים, ובקיץ 2008 שינתה את הקונצפט לקוקה קולה וילג' - כפר נופש בפורמט הכל כלול לצעירים בנוסח קלאב מד. השנה היחידה שבה לא התקיים אירוע הקיץ הגדול היתה 2006, אז הודיעה קוקה קולה על ביטול כפר המוסיקה עקב מלחמת לבנון השנייה.

פעילות הקיץ של קוקה קולה זכתה בפרסים ובתגובות חיוביות רבות לאורך השנים. בקיץ האחרון אף הגיעו בכירי פייסבוק לישראל כדי ללמוד על הפעילות הדיגיטלית בכפר הצעירים של קוקה קולה. בין בכירי פייסבוק שהגיעו היו המנהל המסחרי של פייסבוק באירופה, אסיה והמזרח התיכון, מארק קוואן, שביקש לראות פיתוח טכנולוגי המאפשר לעשות פעולת "לייק'" בפייסבוק בעולם הפיסי, ללא מחשב.

ב-2004 חברת הקידום מכירות פרומרקט, המפיקה את האירוע, זכתה בפרס הגלוב בקטגוריית הרעיון החדשני ביותר בעולם בעבור פרויקט כפר המוסיקה, במסגרת תחרות קידום מכירות בינלאומית הנערכת מידי שנה מטעם איגוד MAA. האירוע והחברה זכו גם בפרס האירוע השיווקי של השנה.

מקוקה קולה ישראל נמסר בתגובה כי "כמו בכל שנה, גם ב-2011 תהיה פעילות הקיץ של קוקה קולה לבני הנוער מרגשת ואולטימטיבית".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker