מינויים חדשים בענף הביטוח: תזוזות במגדל ו-AIG

נעם בר
שתפו בפייסבוק

>> גיורא גנוד, 65, שכיהן בשנים האחרונות כסגנו של רונן טוב, ששימש ראש חטיבת הלקוחות במגדל, ימונה לראש תחום השירות. התפקיד נוצר בעקבות טיוטת חוזר שהוציא המפקח על הביטוח עודד שריג לפני כחודשיים.

יוני קופרמן ימונה למנכ"ל מבטח סיימון, סוכנות ההסדרים הגדולה בישראל. קופרמן יחליף את אריק יוגב, שכיהן בתפקיד כחמש שנים ושנקרא באחרונה לחברה האם מגדל, לרשת את מקומו של רונן טוב בתפקיד מנהל חטיבת הלקוחות.

עד לפני שנה כיהן קופרמן, 43, כמנכ"ל סוכנות תמורה מקבוצת כלל, סוכנות ההסדרים השנייה בגודלה בישראל. קופרמן כיהן בתפקיד כשלוש שנים ובתחילת 2010 התפטר ממנו בשל מחלוקת כספית עם החברה האם, כלל ביטוח.

עם ההתפטרות מתמורה הצטרף קופרמן לקבוצת מגדל ומונה למשנה למנכ"ל מגדל סוכנויות. בשנה האחרונה הקים עבור מגדל את "בדיוק" - מערך התפעול של סוכנויות ביטוח החיים ומנהלות ההסדרים הפנסיוניים והפיננסים של מגדל. במקביל לתפקידו החדש כמנכ"ל מבטח סיימון, ימשיך קופרמן לנהל את בדיוק.

אורי שמואלי, שכיהן עד לפני חודשיים כמשנה למנכ"ל בית ההשקעות מגדל שוקי הון, מצטרף לחברת הביטוח הישיר AIG. בשנים האחרונות היה שמואלי אחראי למערך השיווק והמכירות של מגדל שוקי הון וכעת ישמש כמשנה למנכ"לית AIG, חוה פרידמן, ומנהל תחום ביטוח החיים.

שמואלי לא רק עובר מבית השקעות לחברת ביטוח, אלא גם מחברה שעבדה בשיטת מכירות באמצעות סוכנים לחברה שעיקר פעילות המכירות שלה היא באמצעות מערכים ישירים של שירות לקוחות.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker